Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a fene van a youtube oldallal?

Mi a fene van a youtube oldallal?

Figyelt kérdés

Idáig sem volt kevés reklám benne de amit mostanában művel szinte már szánalmas rosszabb mintha a tv-t nézném!

Ilyen reklámokat dobálfel két videó között hogy 2/1 3/1 és akkor kettő három sőt most reggel 4 reklámot is lenyomott egymás után!

Láttam videókat hogy egyre több youtubbernek nem tetszenek az oldal új szabályai de hogy most már az átlag felhasználókat is szívatják ilyenekkel ez nem vicces!

Néha több és hosszabb reklám megy mint maga a videó amit nézni szeretnék!



2019. ápr. 23. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Nehéz megértenem az efféle méltatlankodás.

Mindent, de tényleg mindent INGYEN, egy fillér kifizetése nélkül megnézhetsz a YouTube-on, és cserébe még ennyit sem bírsz ki. Szánalom.

Nem csak a buta gyerekes videókra gondolok, hanem oktatóanyagokra, zenékre, és te meg itt prüszkölsz, hogy neked ez már sok. Képzeld ha még fizetni is kéne érte, mint minden másért. :D

2019. ápr. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 ha valami ingyen van, ott te vagy az árucikk. Vannak akiket ez zavar
2019. ápr. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ublock origin, tedd fel szépen. Facebookra pedig fb purify 👍
2019. ápr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Shaddark ***** válasza:
100%

Öööööö....

Én nem használom ugyan, de ez azért nem teljesen így van szerintem.

Ha a regisztrációkor nincs reklám, azaz amikor eldöntöd hogy használod-e a szolgáltatást, akkor utána se legyen.

Máskülönben ez simán átverés kategória - hiszen amikor meghozták az emberek a döntést akkor nem volt.

Amikor már kiépítik ott sok "munkával" és idő befektetéssel a szociális hálójukat, eltárolnak számukra fontos adatokat akkor már kiszálláskor veszteségük keletkezik.

Azaz ez olyan mintha kapnál ajándékba egy autót, aztán amikor ráköltöttél 2-3 millát felújításra, karbantartásra ... akkor szólna az ajándékba adó hogy meggondoltam magam, ha meg szeretnéd tartani fizess 1 millát...

Se erkölcsileg, se üzletileg - sőt, szerintem jogilag se korrekt eljárás ez.

2019. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem pusztán az a problémám hogy egy 5 perces videó ne kezdődjön már egy 10 perces dupla reklámmal vagy a mostani esetnél 3 reklámmal! Volt az első a robot porszívó második a 4ocean harmadik meg megint a robot porszívó!
2019. ápr. 23. 18:11
 6/7 Shaddark ***** válasza:

Én már vagy 10 éve nem láttam reklámot, néha-néha évi egyszer youtubon rájuk keresek hogy ne maradjak le semmiről XD


- Ad blocker.


- Host fájlt lehet letölteni ami blokkolja ezeket a weboldalakat, frissítik is ezeket.

2019. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Nekem személy szerint magával a reklámozással nincs bajom. Ez is egy működő piaci modell, amivel gyakorlatilag mindenki nyer. Ingyen jutunk tartalomhoz, ők meg a reklámbevételből pénzhez jutnak.

A probléma a módszerekkel van. Egy oldalt megjelenő reklám egyáltalán nem zavaró. A videó alján megjelenő reklámcsík szintén elviselhető. De kulturált mértékben a videó előtt vagy után megjelenő reklámblokkok is.

Az, amikor valaki teleszórja a videóját reklámokkal, az bizony már irritáló. Értem én, hogy kell a bevétel, de egy szint felett már pont, hogy az ellenkezőjét fogják elérni. Egy olyan videót, ahol 5 percenként lemegy egy 2 perces reklámblokk, van, hogy inkább meg sem nézem.

A mostani szabályozás részleteit nem ismerem (régen a videó feltöltője határozhatta meg, hogy hol milyen reklám legyen), de tényleg feltűnően sok lett a reklám. Az, amikor megnéznék egy videót, és elindul egy átugorhatatlan videohirdetés, hát oké. Vége a reklámnak, és egyből kapok a pofámba még egy 2 perces reklámot? Kicsit eltúlozták. Pedig pont a Google volt az, aki emberbarátabbá tette az egész reklámozási piacot. Most pont az ellenkező irányba mennek. Aztán csodálkoznak, ha ismét mindenki gépén fent lesz az AdBlock?

2019. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!