Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PayPal: Mi lesz a pénzemmel?

Intertacska kérdése:

PayPal: Mi lesz a pénzemmel?

Figyelt kérdés
Egy barátomnak PayPal-on akartam pénzt küldeni. Nekem már volt, de neki nem, csinált magának egyet. Amint kész lett, elküldte a kérelmet, és én ki is fizettem neki a pénzt, megkaptam az sms-t, hogy sikerült a fizetés. Viszont a barátom még órák elteltével sem kapta meg a pénzt, és ekkor már megnéztem, mi van. Megláttam, hogy nincs megerősítve az e-mail címe, lehet hogy ez volt a probléma. Aztán a PayPal oldalán visszavontam a fizetést, és kiírta, hogy sikeresen visszatérítették a pénzt a kártyámra. Azóta nem kaptam sem utalást, és se az én, se a barátom PayPal egyenlege nem nőtt meg. Olvastam, hogy a visszatérítések ideje bankkártyára általában 2-5 munkanap, de a banktól függően max 30 napig is elmehet. Mi a teendő?

2019. ápr. 29. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Mint olvastad, van átfutási ideje.

Mi a teendő? Vársz.

2019. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
semmi. vársz. nekem 2-3nap alatt szokott megérkezni a pénz ha leveszek róla.
2019. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!