Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Megszűnik a Domino Maraton, mi lesz helyette?

Annál is inkább az érdekel még, hogy meddig tervezi a szolgáltató biztosítani a még el nem használt adatkeretet.

Más néven lehet majd vásárolni más méretű adatkereteket, esetleg drágábban?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Telekom, T-Mobile, Domino, domino maraton, maraton, mobilinternet, internet, megszűnés, 3G

ápr. 30. 08:26  Privát üzenet  

A válaszok

Hol írják, hogy megszűnik teljesen?

Én csak azt látom, hogy 3 csomagot szüntetnek meg:

200MB 533 Ft

500MB 1060 Ft

4GB 3559Ft

De van 3 új:

400MB 500/1000 Ft

1GB 1640 Ft

3,5 GB 3550 Ft

Mondjuk a 4GB helyett 3,5 9 forinttal olcsóbban egy kis "áremelés"... Ami elég érdekes, hisz azt hinné az ember, hogy a technika fejlődik, egyre olcsóbb lesz az egységnyi adat, de hát nem...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 30. 10:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt hittem megszűnik, szemetek és köszönöm!

# 2/4Időpont ápr. 30. 15:16 Privát üzenet
a telekom miért ekkora retek, hogy megdrágítja ezt a szolgáltatását?

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 28. 09:29 Privát üzenet

Hát, az jó kérdés... De ha van Digi előfizetésed, sztem náluk köss mobilnetet:) 0 forint, 50GB

Oké, a lefedettséggel még vannak gondok (bár sztem egyáltalán nem vészes, ahova nekme kell, ott van), de ha így folytatják a másik 3 szolgáltatónak nem lesz előfizetője...

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 28. 10:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Telekom domino most, tényleg megszűnik?
Kábeles internet reggel 9 és este 9 között megszűnik. Mi lehet a probléma?
Google+ megszűnik. Mivan?
Tavaly márciusban Domino kártyát vásároltam, Domino Most opciós csomaggal, akkor 9. -Ft volt egy perc ez az idén még érvényes? Mert azt hallottam, hogy ez megszűnik, hogy tudok informálódni erről?
Ha Domino előfizetésre váltok havidíjas előfizetésről, akkor az online ügyintézéshez használt fiókom automatikusan megszűnik?
Dominó kártya mobilnet?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!