Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefonon a Play aruhazat...

Telefonon a Play aruhazat lehet korlátozni h a gyerekek ne tudjanak letölteni nem nekik való játékokat? Es a youtobot? 5 éves a gyerek.

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szülői felügyeletet kell beállítani a fiókjára. A YouTube neccesebb, mert az nem alkalmaz automatikus korhatár besorolást, a nézők jelölhetik meg, hogy egy tartalom erőszakos, azt nem fogja lejátszani 18 év alatt. Egy gyereknek érdemes inkább előtelepíteni neki való játékokat, letölteni a telefonra neki való videókat és azokkal játsszon, azokat nézze, ne netezzen.
2019. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

tudom, én is beállitottam 2 kis játékot, de vki megmutatta neki h kell letölteni és a 3 évesem is csak azt csinaálja. nem is játszanak csak töltögetnek össze vissza...

korlátozva van a telefon náluk, de mégis nem örülök neki...

2019. máj. 3. 09:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3 évesnek nem adnám a kezébe a telefont, az 5 éves is kérdéses.
2019. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek kell telefont adni a kezébe? Rakj be neki Yt-ról valami mesét és figyeld, hogy csak azt nézi e.
2019. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
10 percig miért nem vehetné a kezébe?
2019. máj. 3. 10:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog a gyerek megállni a növésben, ha letiltod a net csatlakozást a telefonjáról.
2019. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi, ez eszembe sem jutott, h kikapcsolom a wifit rajt és akkor csak azokkal tud amit én teszek rá, vagy legalábbis leellenörzöm. ez régi telo és azert tud vele közbe játszani .-)
2019. máj. 3. 10:29
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
10 perc alatt meg nem is tud olyan sokat játszani a nem neki való játékkal.
2019. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!