Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan találjak meg valakit?

Hogyan találjak meg valakit?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, melyik kategóriába írjam, illetve lehet hogy már volt ilyen kerdes, nem figyeltem. Szeretnék megtalálni egy fiút, de sajnos nagyon gyakori neve van, ezen kívül csak a születési dátumát tudom és azt hogy külföldön él( de ki tudja, talán Facebookon ez ki sincs téve neki vagy adott esetben Pest van kint még mindig). Valamint hogy mit tanul. Próbáltam már megkeresni Facebookon pl, de nem volt türelmem végignézni. Esetleg más módok, megoldások?

2019. máj. 4. 13:50
 1/2 RozvM ***** válasza:

Hatósági adatbázis...


Ha pedig nincs türelmed, akkor állíts rá egy embert és feltúrja neked az internetet.

2019. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezt a hatósági adatbázist nem teljesen értem:) külföldön nem tudom hogyan működik ez vagy mit kellene beírnom a netre?
2019. máj. 5. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!