Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is letiltotta a Firefox...

Másnak is letiltotta a Firefox a kiegészítőket? Hogy lehet visszacsinálni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
2019. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sem gépen, sem telefonon nem tiltott le semmilyen kiegészítőt. Ja megjegyzés, Android-os Firefox is támogat kiegészítőket pont úgy, mint az asztali verzió.


Legtisztább és legegyszerűbb megoldás, ha törlöd és újra felrakod a Firefox-ot. Előtte Firefox fiókba ments ki, vagy alternatív böngészőbe importálj minden adatot (könyvjelzők, kukik, stb). Utána töröld, majd rakd vissza. Ez valószínűleg megoldja a problémádat.

2019. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen, amit előző írt az helytállóbb. Ez esetben nem nálad van a hiba, sőt, véletlenszerűen bárkinél jelentkezhet. Nem kell újraraknod, hacsak nem érzel rá késztetést, inkább várj míg elmúlik.
2019. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem se működtek a kiegészítők, letöröltem, újra telepítettem és most jó.
2019. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gépen elvileg a háttérben megoldja magának ezt a problémát a Firefox, telefonon pedig majd egy frissítés fogja csak orvosolni a hibát, amit ha jól jártam utána holnapra ki is adnak.
2019. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Beállítások--->Adatvédelem és biztonság--->Firefox adatgyűjtés és felhasználás (ide görgess le az Adatvédelem és biztonság lapon) - Csak akkor oldja fel magának, ha itt engedélyezve van a tanulmányok telepítése és futtatása lehetőség (Engedélyezés, hogy a Firefox tanulmányokat telepítsen és futtasson).

Ha nincs engedélyezve, akkor mi sem egyszerűbb. [link] - katt ide, engedélyezd a telepítést ebből a forrásból, telepítsd és kész, instant meg is javítja a hibát. Ugyanezt csinálja az automatikus javítási mód is egyébként.

2019. máj. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyors és Egyszerű opció,

a linkelt fájlt megnyitni böngészőben és engedélyezni,


[link]

2019. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!