Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet gmailben a leveleke...

Hogy lehet gmailben a leveleket áthelyezni egy másik mappába?

Figyelt kérdés

Tehát csináltam egy címkét, direkt egy adott oldalnak hogy majd ide pakolom azokot a maileket amiket ez oldal küld. De nincs áthelyezés lehetőség az egyes leveleknél, csak "megjelölés olvasottként, halasztás, archiválás, törlés", illetve be lehet csillagozni...

Gondolom lehet valahogy, ha már a citromail-ben is volt ilyen lehetőség, a gmail azért egy fokkal nagyobb cég mégis...



2019. máj. 4. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Rá leehet húzni.
2019. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs "áthelyezés ide", ha jobb klikkre?
2019. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! így már át tudom tenni mappákba.


Még azt kérdezném, hogy véletlenül egyik levet archiváltam, ilyenkor hova teszi? mert egyik mappában sem találom...

2019. máj. 4. 18:54
 4/6 A kérdező kommentje:
a második válasz még hasznosabb, kösz még1x! :D
2019. máj. 4. 18:55
 5/6 Derwer ***** válasza:
Archiválás után a levél CSAK a minden üzenetben lesz benne.
2019. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megcsináltad a cimkét, akkor utána nehogymár kézzel húzgáld a leveleket. A beállításokaban vegyél fel rá szűrőt is, ott alkalmazd a szűrőfeltételre a cimkét és automatikusan oda fogja tenni (akár az addigiakat is). A feltétel lehet a feladó vagy szó, stb. Ha már nagyobb cég a gugli :)

Annyit még érdemes tudni, hogy a gmail nem mappákban gondolkodik, hanem cimkékben, így egy levélhez tartozhat több cimke is és a több cimke alatt meg is jelenik a levél.

2019. máj. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!