Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez dupla accountnak számít?...

Ez dupla accountnak számít? NCore kérdés! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig közösen használtam egy nCore profilt valakivel, aki jófejségből megosztotta velem. Most sikerült nagy nehezen szereznem egy meghívót, úgyhogy regisztráltam, és van saját profilom. A kérdésem az lenne, hogy ez nem számít dupla accountnak? Az ismerősömén még van seedkötelezettségem. Ha ez letelik már sajátom akarom használni ugyanarról a laptopról. Szerintetek ez kizárással jár? Ha utána az ismerősömébe nem lépek többet természetesen. A válaszokat előre is köszönöm!

#nCore #Torrent #dupla account
2019. máj. 5. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Onnantól kezdve hogy van saját fiókod, nem léphetsz be többet a másikba.


Wiki:

"Meghívhatom-e a barátomat, akivel korábban ezt az accountot közösen használtuk?

Igen, természetesen meghívhatod, de az éppen futó torrenteket mindenképpen törölje a klienséből. Ezen felül többé már nem léphet be a te eléréseddel, ugyanis azt dupla accountnak fogjuk titulálni, mely automatikusan a felhasználói fiók elvesztésével jár. Ha biztosra akartok menni, akkor a jelszavatokat változtassátok meg, és passkey-cserét is mindenképp csináljatok!"


Esetleg a fórumban kérdezz rá, hogy mit csinálj, mert egyik oldalról nem használhatnád tovább azt a passkey-t, másik oldalról viszont még seedelned kellene azzal a kulccsal miközben van saját hozzáférésed. Ha a havi hit'n'run limiten belül maradsz, én inkább törölnék mindent ami a közöshöz köt.

2019. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A telefonomról regisztráltam, hogy véletlenül se legyen, hogy egy gépről két accountba léptem be. Ha letelik a seedkötelezettség, és többet nem lépek be az ismerősömébe akkor használhatom az újat? A uTorrent-ből is törlök mindent amint letelik a kötelezettség.
2019. máj. 5. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy mi alapján azonosítják be az eszközöket. Egy háztartáson belül ugyanazon a hálózaton az összes eszköz ugyanazt az IP-címet használja.


A profil menü/beállítások/extra részen tudsz üzenetet hagyni az üzemeltetőknek, esetleg ott leírod hogy most kaptál új fiókot amit addig nem használsz amíg a közös fiókban nem teljesül a seedkötelezettség. Addig ne is lépj be.

2019. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne törődj a szabályokkal arra van hogy ijesztgessenek.

Több fiókba belépek néha de általában csak egyről seedelek. Erre figyelj, amúgy nem én osztottam meg veled? Mert itt több emberrel is megosztottam már :D aztán semmi baj nek történt mindenki csak orult ;)

2019. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!