Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon, hogy tudok úgy...

Facebookon, hogy tudok úgy megkeresni valakit, hogy beírom a várost ahol lakik (+ a vezeték nevét)?

Figyelt kérdés

Szóval: Van egy lány!

Tudom a vezeték nevét és, hogy kb. mikor született.

Azt is tudom, hogy melyik városban lakik.

Jó lenne ha megtalálnám, mert egy társkeresőn láttam, de ott vagy 4-6000 Ft a tagdíj és így nem tudok még írni sem neki.

Plusz szeretném megnézni a fényképeit, mert egy fotóval ugye nem megy sokra az ember.


2019. máj. 6. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2019. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne, ha a kiszemelt lányt tudnád egy személyhez kötni, akinek tudod a teljes nevét, esetleg ismerősöd is. Neki az ismerősei között beírod a vezetéknevét, az jól leszűkíti a kört, és kép alapján fel is ismered, hogy kicsoda.

De facen van egy olyan opció, hogy ismerősök keresése. Megadod a várost, a vezetéknevet, talán még a kort is be lehet saccolni, és onnan már könnyen kikeresheted.

2019. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ismewrősök keresésénél csak ajánlott ismerősöket ad be.

Nem tudok keresni. Hogy kell?


Amúgy ez egy elég béna opció.

Azokat hozza be akik az ismerőseim ismerősei, vagy azokat akikkel sok a közös ismerősünk.


Meg pár olyan ember is van akire régebben rákereste.


Hogy lehet ott keresni?

2019. máj. 9. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!