Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés
Ggboy303 nevű felhasználó kérdése:

Mért nem tudunk egymásnak írni facebookon?

Szóval, van egy barátom aki csinált egy facebookot de én nem találtam őt és ő sem engem. Viberen tudtunk csak beszélni ahol küldött egy képet amiben ezt írja "Erre a beszélgetésre nem tudsz válaszolni" (Pont mint a tiltásnál). Megnéztem nem volt a letiltott emberek között. Tudja valaki, hogy mért nem találjuk egymást?

Előre is köszönöm a segítő válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: barát, Facebook, Viber, Messenger, tiltás

máj. 10. 16:00  Privát üzenet  

A válaszok
T0ba. nevű felhasználó válasza:

A facebook szerint nem vagytok relevánsak egymás számára, ezért nem találjátok egymást. Próbálj meg messengerben rákeresni, vagy küldje el.neked a profilja linkjét, úgy már be fogod tudni jelölni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 10. 16:41 Privát üzenet
Zsolt54321 nevű felhasználó válasza:

Küldj postán

# 2/2Időpont máj. 14. 12:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek van esélyem összejönni egy olyan lánnyal, akit személyesen nem ismerek csak facebookon írunk egymásnak?
Van a facebookon olyan magyar csoport, ahol az emberek különféle cad programokban (inventor, creo, stb) készített terveiket osztják meg egymással, esetleges problémákban,...
Csak szerintem gáz, amikor facebookon meztelen női vagy férfi képpel "kedveskednek" egymásnak az ismerősök?
Ha csak Facebookon beszélgetsz valakivel de viccesnek arasz tűnni és nem komolynak akkor a humoros fb. Képektől amit küldözgettek egymásnak gondolhatja rólad hogy szórakoztató vagy?
A Jóbarátok című sorozat sztárjai ismerősei egymásnak a Facebookon?
Egy véleményíró blogszerűséget keresek ahol megoszthatjuk az alkotásainkat történeteinket. Vagy olyan is érdekelne aki ír történet és mondjuk facebookon privátban írjuk egymásnak. Valaki?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!