Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Hogy tudom beállítani Facebook-on azt hogy ha egy bejegyzésre írok egy hozzászólást azt ne lássák az ismerőseim?

Nagyon zavar hogy mindig azzal jönnek hogy mekkora Facebook aktivista vagyok, mert mindenhez hozzászólok, mert van véleményem. Várom a válaszokat.

Keress kérdéseket hasonló témákban: közösségi média, Facebook, hozzászólás, komment

máj. 15. 21:07  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem lehet azt beállítani Facebook-on, hogy mindig az összes hózzászólást mutassa és tényleg mindet, és esetleg ne is rövítítse? Ehhez nekem mindig minimum két kattintás kell...
Hogyan lehet a facebookon úgy beállítani profilképet, hogy ne lehessen lájkolni és hozzászólást se írni hozzá? Csak maga a kép jelenjen meg, semmi más.
Ha a Facebookon egy zárt csoportban írok egy hozzászólást akkor azt a csoporton kívüli ismerőseim láthatják?
Facebook csoporton belül, hogyan tudom megnézni, hogy melyik tag, vagy melyik poszt kapta a legtöbb like-ot, vagy a legtöbb hozzászólást?
Facebookon lehet bizonyos emberek profiljához mindennemű hozzászólást törölni egyszerre?
Facebook-on hogy kell beállítani, hogy ha megváltoztatom a profilképem, ne jelenjen meg a "falamon" és senki ne tudjon likeolni meg hozzászólást írni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!