Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért cseszték el az Instagram...

Miért cseszték el az Instagramot azzal, hogy nem lehet megnézni a kommenteket semelyik profilnál sem, másnak se működik?

Figyelt kérdés
Eddig ilyet nem tapasztaltam. Felmész pl. akármelyik híres ember Instagram-profiljára és nem lehet elolvasni a kommenteket, csak egy apró hányaduk látszik, és eltűnt az a húzogató csuszka oldalról, aminek a segítségével meg lehetett nézni a többi kommentárt. Próbáltam úgy, hogy bejelentkezek és úgy nézem meg őket, de akkor is csak ugyanannyi látszik belőlük, mint bejelentkezés nélkül. Másnál is ez van? Lehetne tenni valamit, hogy látszódjon az összes komment? Nekem ez egy jó kis unaloműző szórakozás volt eddig, erre nesze!
2019. máj. 16. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szegénykém... Engem is érdekel Kim kardashian popjárol a kommentek:/
2019. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta már persze rájöttem, hogy hogyan is kell megjeleníteni az összes kommentet, de egyáltalán nem tetszik ez az újfajta módi, jól elcseszték az egészet. (De azért továbbra is szeretem az Instagramot nézegetni, olvasgatni.)
2019. júl. 28. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!