Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

MacBookon Safariban hogy tudom beállítani, hogy lássam mi van megnyitva a többi Apple eszközömön?

Régen láttam, hogy a telefonon mely oldalak vannak megnyitva a Safariban, de most nem hozza fel őket.

máj. 17. 07:31  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Iphonon hogyan tudom beállítani hogy az e-mail azonnal frissüljön?
IPad pron hogy tudom beállítani, hogy a virtuális billentyűzet mikor szöveget írok és leütöm a karaktereket akkor visszajelzés gyanánt rezegjen vagy valamilyen impulzust adjon?
Lehet több profil beállítani mint a korábban jól ismert rendszereknél? IOS profilbeállítások vannak? Lehet több profilt létrehozni? Mondjuk, hogy különböző jelkódhoz különböző...
Instagrammon hogy tudom beállítani, hogy valaki ne lássa azt, amit "lájkolok"?
Hogyan kell beállitani a safari böngészőt hogy ne az apple.com-al induljon?
Hogyan lehet az apple safari böngészőt windows operációs rendszer alatt magyar nyelvűre beállítani?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!