Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez melyik böngésző?

Ez melyik böngésző?

Figyelt kérdés
Ha jól olvasom, Safari, de pontosan melyik típus? Mennyire jó? Lehet Windows 10-hez használni, asztali PC-n?

2019. máj. 17. 19:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2019. máj. 17. 19:25
 2/13 anonim ***** válasza:
Safari, de nincs Windows verziója 2012 óta így nincs mit használni. A buherált verziókkal jobb nem kezdeni.
2019. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A laptopon amit a képen látsz, Mac OS rendszer van, annak a böngészője alapértelmezetten a Safari. Hogy miért ne kérzded.

A Win10.re ne használd, (talán nem is tudod) vannak sokkal jobbak.

2019. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ez kiesett. Az egyre silányabb Internet Explorer helyett keresek új böngészőt, de eddig nem találtam igazán megfelelőt. Szeretném az összes létező bővítménnyel telepakolni (Google Toolbar, stb), hogy minden funkciót azonnal, kényelmesen elérjek, ugyanúgy, mint az IE-ben.
2019. máj. 17. 19:55
 5/13 anonim ***** válasza:
A kommersz böngészőkkel mi a baj? Pl Chrome, Firefox, Opera, Vivaldi, stb?
2019. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért nem használod azokat a böngészőket, mint mindenki más? Google Chrome-ban például ott van minden Google-funkció, és nem kell a keresősávnak egy toolbart fenntartani. Minden másra ott a könyvjelző. Meg a kiegészítők áruháza, ha még jobban testre akarod szabni. Messze az IE a legkorlátozottabb.
2019. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Chrome-om már van és szuperül megy: simán betölti azokat oz oldalakat (is), amiket az IE nem képes. A gond az, hogy egy csomó funkciót nem találok rajta, mert vagy más a neve, vagy máshol van, vagy nekem kell(ene) külön beállítanom. Nem vagyok túl jártas ebben, 12 éve használom at IE-t és megszoktam.
2019. máj. 17. 20:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Vajon milyen funkció lehet az IE-ben amit egy modern HTLM5/ stb támogatott böngésző nem tud..?
2019. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2019. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ohh baccki... csak egy troll...én meg segíteni akartam... :(
2019. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!