Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Már letiltott facebook fiók...

Már letiltott facebook fiók tulajdonosát ki lehet nyomozni?

Figyelt kérdés

Volt egy ál-facebook profilom, amiből trollkodtam és meg is sértettem valakit. Nem írtam ki a nevét csak a monogramját. Valószínűleg jelenthették is facebookon a profilt, mert letiltották. Ha feljelent a rendőrségen, ki tudják nyomozni, hogy a letiltott profilt milyen IP címről használtam?


Ha utólag megváltoztatom az IP címem, attól még be tudják azonosítani, hogy a régebbi IP cím hozzám tartozott?



2019. máj. 20. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

' Ha feljelent a rendőrségen, ki tudják nyomozni, hogy a letiltott profilt milyen IP címről használtam?'


Igen.


'Ha utólag megváltoztatom az IP címem, attól még be tudják azonosítani, hogy a régebbi IP cím hozzám tartozott?'


Igen.

2019. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mennyire valószínű, hogy a rendőrség komolyan veszi, ha valaki trollkodik kicsit?


Ha a rendőrség kikéri az adataimat a facebook-tól, a facebook minden esetben megadja nekik, vagy csak ha indokoltnak tartja?


Nem rendszeres zaklatásról volt szó, és még az illető nevét sem írtam ki, csak utaltam rá, hogy kinek szólt a sértés.

2019. máj. 20. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden esetben kiadják. Ha csak 1-2 eset volt az viszont nemhiszem, hogy zaklatásnak minősül. Amúgy ki az aki egy trollt komolyan feljelentene a rendőrségen?
2019. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Trollkodoval nem foglalkoznak, de ha személyi vagy becsület sertest kovettel el, es feljelent, akkor szoktak elkerni szolgaltatotol az adatokat...
2019. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!