Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Ha én véletlenül törlök egy teljes facebook beszélgetést, akkor az akivel beszéltem át tudja nekem újra küldeni?

Nem archiválásról van szó hanem törlés.

Az illető akivel beszéltem újra tudja nekem küldeni? / 1-2 év re visszamenőleg beszélgetést

Keress kérdéseket hasonló témákban: újra küldés, törlés, Facebook, Messenger

máj. 24. 01:15  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem igen mert az csak nálad törlődik

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 24. 03:35 Privát üzenet
Én meg pont törölni szeretnék levelezést, de nem tudok. Hogyan kell?

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 25. 08:53 Privát üzenet
Rákattintasz a -beszélgetésre. Jobb felső sarok kék "i"..megint kattintasz a 3 pontra. És ott lesz a lehetőség

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 25. 13:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Véletlenül kitöröltem Skypon egy egész beszélgetést, hogy hozhatnám vissza?
Tegnap ki töröltem véletlenül a barátnömmel a beszélgetést hogy lehet vissza álitani?
Amikor véletlenül facebookon törlök egy beszélgetést, vissza lehet hozni valahogy?
Ha anotalkon mentem a beszélgetést véletlenül, akkor mi történik?
Véletlenül töröltem egy beszélgetést, szeretném visszaállítani, de nem tudom, mit kell tennem?
A Facebookon véletlenül töröltem az összes üzenetemet, az egész beszélgetést. Valahogy nem tudnám vissza állítani, hogy ismét lássam az üzeneteket?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!