Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy barátnőm hozzám fordult...

HONEY89 kérdése:

Egy barátnőm hozzám fordult egy kérdéssel. Egy társkeresőn ismerkedett meg a párjával jó pár hónapja ahonnan törölte is magát. A baj, hogy van még pár ahova regisztrált de egyikbe se tud belépni. Van megoldás arra hogy törölni tudja ezen profiljait?

Figyelt kérdés
A regisztrációs emailek sincsenek már meg neki. Megtalálta a számításait és nem szeretne ezeken az oldalakon fenf maradni. Kérlek ne hurrogjatok le a kérdésért. Egyikőnk sem ért igazán ehhez hogy tudjuk van e megoldás.
2019. máj. 28. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Van megoldás arra, hogy törölje EZEN profiljait, hogy ha jelszóemlékeztetőt kér.
2019. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Így már két profilt töröltünk neki szerencsére. De ha van olyan is például ami nem tetszett neki és nem használta utánna egyáltalán, mert valljuk be sok ilyen volt amibe csak belenézett, viszont ahhoz ugye regisztráció kell. De nem emlékszik minden oldalra. Egységesen törölhetők ilyen regisztrációk? Gondolok olyanra hogy az email címével való összes regisztráció törlődjön.
2019. máj. 28. 08:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja értem! Tehát nem emlékszik milyen oldalakra regisztrált és onnan nem is kap leveleket? Ez így keményebb dió, de próbáljatok írni az info@internet.com-ra írjatok és kérjetek globális törlést.
2019. máj. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túlspilázzátok a dolgot. Szerintem bőven elég onnan törölnie magát, ahol tudja hogy fent van. Néha úgyis küldenek levelet, oszt majd elintézi azt is.
2019. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg miért nem ő tette fel a kérdést? Most te szólsz neki hogy írjon az internet.com-ra? Aztán ő ír, és mondja neked hogy mit válaszoltak? Aztán azt beírod ide, várod a választ, majd azt megmondod neki és így tovább? Előbb fognak szakítani mint higy ez megoldódjon így.
2019. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat azoknak akik nem pesszimistán álltak a dologhoz. És tényleg segítettek.

Az pedig hogy szeretnék segíteni a barátnőmnek nem értem miért probléma egyes emberek szemében. Nem feltétlen végződik minden kapcsolat szakítással. Nem kell pesszimistán állni mindenhez.

2019. máj. 28. 09:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem arra céloztam hogy nagyon hamar fog szakítani, hanem hogy az egyébként szerintem nem létező probléma qrva lassan fog megoldódni. Szóval ha így jobban tetszik, előbb megy csődbe az internet, minthogy ezt ilyenformán megoldjátok.
2019. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!