Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Firefox lassú indulásának oka?

Egy ideje nagyon lassan tölt be, fehér képernyő vagy fél percig, mire végre bejön a kezdőoldal. A többi böngészővel nincs hasonló probléma.

jún. 4. 12:54  Privát üzenet  

A válaszok
Shaddark nevű felhasználó válasza:

Nézd meg a "súgó - firefox névjegye" alatt hogy van-e rá frissítés.

Ha nincs, akkor rakd újra szerintem, valószínűleg valamelyik addon/kiegészítő nem működik jól vagy két olyan van fennt amik nem szeretik egymást.

Egy tiszta telepítés után visszarakhatod egyesével ezeket és látod melyiktől hal be.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 6. 11:54 Privát üzenet
Gondolom azt használod leggyakrabban. Töröld a cookiekat, előzményeket, ne mentess el vele korábbi munkamenetet.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 9. 16:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha beraktam egy Gigabites hálókártyát és telepítettem a drivert, akkor miért ugyanolyan lassú még mindig a net?
Miért lassú a netem, ez a két lehetőség közül?
Laptopon lassú az internet, más eszközökön gyors, volt már valakinek hasonló problémája?
Ez a net sebesség nem lassú? Ezek jó ötletek?
Mitől lassú, illetve hogy lehetne gyorsítani a neten?
Miért ilyen lassú a letöltésem?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!