Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore visszatöltés - jól...

Ncore visszatöltés - jól csinálom?

Figyelt kérdés

Most először letöltöttem egy filmet, meg van nyitva az u torrent, az állapothoz az van írva, hogy "seedelés," és a sebesség grafikon is azt mutatja, hogy folyamatosan tölt le és fel, a számok is egyre növekednek, (persze a le sokkal több és gyorsabb). De amikor rámegyek az "info" fülre, a "le"-hez oda van írva, hogy 1,09 GB (gondolom a film mérete), a "fel"-hez viszont 0 b.


Akkor ez most így rendben van, tölti vissza, vagy valamit nagyon elrontottam?


Most kezdtem, nem vagyok valami profi, de nem szeretném, hogy rögtön kivágjanak az oldalról.


Előre is köszi a válaszokat!



2019. jún. 8. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rendben van így, a lényeg, hogy 48 órán keresztül kell seedelned, lényegtelen, hogy szakaszosan, vagy egyhuzamban.

Azért ír "0 b"-ot feltöltésre, mert eddig/épp nem kellett megosztanod másokkal, ez általában akkor van, ha jóval több a seeder, mint leecher.

2019. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
jó így.maradj seedben az a lényeg.simán mehet a géped este is.úgy állítsd be hogy ne kapcsoljon ki magától.
2019. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszöszönöm a segítséget!
2019. jún. 8. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt a 48 órát a WIKI-ben leírtak szerint nem feltétlen 2 nap alatt kell megcsinálni. Úgy állítsd be a torrentet, hogy a windows-zal együtt induljon, az a legegyszerűbb.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2019. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az oldalon fent az Aktivitás menüben látod, hogy mit meddig kell még seedelned. Ha eltűnik onnan a file, akkor törölheted, mert azt jelenti, hogy megvolt a 48 óra:)
2019. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!