Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez a furcsa dolog Facebookon?

Mi ez a furcsa dolog Facebookon?

Figyelt kérdés
Emlékszem, hogy egy nő képénél valaki kommentben megdicsérte a haskockáit. Ma újra láttam azt a képet amit egyébként régen láttam és nincs ott az a komment. Viszont ami még furcsa, hogyha ráhúzom a képre az egeret akkor 117 likeot és 3 kommentet jelez, viszont csak 1 kommentet jelenít meg mikor 3 mat ír. Ez mitől lehet? Miért nem látom a kommentet ami a hasát dicsérte?

2019. jún. 12. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert törölve lett a komment. És akkor pl kamu oldalakon lehet észrevenni hogy gyanús
2019. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu oldal, egy magánszemély képe.
2019. jún. 12. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ember... Én csak példát mondtam ba.szki...
2019. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De megtörténhet kb bárki képeinél nem? És hogy lehet, hogy jelzi, hogy 3 komment van ha ki lett törölve és már csak 1 van?
2019. jún. 12. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Látom nehezen fogod fel...

Ha 5-en kommenteltek, és ebből törölte 3 nem tetsző kommentet, akkor jelzésnek 5-ot fog mutatni, de valójában csak 2 fog megjelenni...


És ez bárhol lehet, kép, bejegyzés...

2019. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!