Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés
bedeárpád nevű felhasználó kérdése:

Miért nem teljes méretben (perc) tölt fel a youtube egy videót?

Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy ti tudjátok-e miért van az, hogy: feltettem és a 24 perces videóból lett 5 perc 35 mp? Eddig sohasem volt ilyen. Bár most változtattam meg pár beállítást az obs-ben (open broadcaster software felvevő program)

Amire gondolok, az az, hogy most (Biztos, hogy nem kellett volna, de mégis úgy vettem fel és remdereltem egy videót a sony vegas pro 15-ben, hogy a monitor 1366x768 pixeles (16:9) és felvittem, hogy 1920x1080 pixeles videót (ami ugyancsak 16:9) vegyen fel. Szerintetek ez a probléma, ha igen akkor hogyan lehetséges, és mi lenne a megoldása, ha nem akkor legyetek szívesek és írjátok meg szerintetek mi lehet! Köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: YouTube, internet, számítógép, feltöltés

jún. 12. 19:14  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Google Utcakép miért öli meg pár perc után az internetkapcsolatot?
Sokszor Youtube-ozás közben elmegy az egész net a gépemről, és csak fél perc után jön vissza, mi lehet?
Mit csináljak ha 20 perc alatt 5 ször is a képernyő négy sarkában csak láncokat láttam, beszürkült a kép és meghaltam. Majd egy zöld ráknak kinéző karakter kitett egy lájk jelet?
IP cím alapján mi történhet? Anotalkon azt írta egy ember akivel beszéltem kb 15 perc beszélgetés után hogy "Ráb*asztál! Megvan az IP címed" Mit tud kezdeni vele?
Youtube-on található videóból szeretném a zene/ének részből a tapsot, bekiabálást eltüntetni. Rövid a zene, kb 2 perc. Sajnos egyáltalán nem értek a zeneszerkesztéshez. Valaki...
Fraps. Mekkora méretben ment kb 10 perc 720p felvételt?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!