Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem teljes méretben...

Miért nem teljes méretben (perc) tölt fel a youtube egy videót?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy ti tudjátok-e miért van az, hogy: feltettem és a 24 perces videóból lett 5 perc 35 mp? Eddig sohasem volt ilyen. Bár most változtattam meg pár beállítást az obs-ben (open broadcaster software felvevő program)

Amire gondolok, az az, hogy most (Biztos, hogy nem kellett volna, de mégis úgy vettem fel és remdereltem egy videót a sony vegas pro 15-ben, hogy a monitor 1366x768 pixeles (16:9) és felvittem, hogy 1920x1080 pixeles videót (ami ugyancsak 16:9) vegyen fel. Szerintetek ez a probléma, ha igen akkor hogyan lehetséges, és mi lenne a megoldása, ha nem akkor legyetek szívesek és írjátok meg szerintetek mi lehet! Köszönöm!



2019. jún. 12. 19:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!