Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem értem, hogy lehet egy...

Nem értem, hogy lehet egy ilyen tini korosztályú magyar videónak 900ezer nézettsége?

Figyelt kérdés

Ezt a videót csak random választottam:

https://www.youtube.com/watch?v=2XH_Z-i8y1s


Nem értem, Magyarországon van 900ezer tini? mert nyilván csak ezt a korosztályt érdekelheti egy ilyen videó. És ez a 900ezer mind megnézte?


Vagy azért ilyen sok, mert sokan megnézik 10-szer?



2019. jún. 14. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azóta nem kérdőjelezem meg ezeket a dolgokat, amióta Győzike shownak volt 56%-os lefedettsége. Az emberek ilyen degeneráltak és kész.
2019. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézi ezt 5 éves gyerek, és 25 éves felnőtt is. A degeneráltság kortól és nemtől független.
2019. jún. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shaddark ***** válasza:
Gondolom valaki megkérdezte gyakorikérdések.hu-n meg pár másik oldalon hogy miért nézik ezt a sz...t, és mindenki rákatintott kíváncsiságból hogy mi ez...
2019. jún. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sajna igen, hála a sok agyhalott idiótának
2019. jún. 14. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De most komolyan kérdem, nem értem hogy jöhet össze ennyi. Nem igazán hiszem el ezeket . amagyarázatokat, valahogy nem tűnik reálisnak.
2019. jún. 14. 10:10
 6/7 anonim ***** válasza:
ne légy naív
2019. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi akadálya nincsen annak, hogy valaki többször is megnézzen egy videót.
2019. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!