Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Mikor óhajtja a DIGI beüzemelni a több mint egy éve kihúzott üvegszálat?

Költői kérdés. BP majdnem kellős közepén.

Merrefelé kötögetik be a fibert? ftth

Keress kérdéseket hasonló témákban: Digi, FTTH, Fiber, optika, szerelés, fejlesztés, lassú

jún. 16. 10:48  Privát üzenet  

A válaszok
Jövőre

A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 16. 10:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

a szerelő azt mondta nyárig, idén, na jó nem mondott konkrétumot, de addig nincs telefon, holott fizettetik, csak technikailag nem lehet, mert kell a telefon érpárja a nagyobb nethez.

# 2/6Időpont jún. 16. 10:52 Privát üzenet

Szerintem maguk sem tudják, teljesen ötletszerűen megy az egész nekik.

A mobil elvitt egy csomó pénzt és energiát, ahogy az Invitel felvásárlása is. Budapesten román Digisek kötögetnek, legalja minőségben ráadásul.

Egyelőre ne várd, hogy bekötnék.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 16. 11:01 Privát üzenet
Nekem mondod? Diginél dolgozom. Mondtam hogy jövőre indul a szolgáltatás!

A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 16. 11:18 Privát üzenet

"mert kell a telefon érpárja a nagyobb nethez"

Nálunk a telefonhoz behúztak egy külön vezetéket, arról üzemel.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 16. 12:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nekem csak eladta az ügyfélszolgálatos az "ötszázas" netet, de azt nem mondta, hogy cserébe bukom a telefonvonalat.

Szerelők nem csodálkoztak ezen, ráadásul egy hét után már furcsa volt, hogy nincs semmilyen változás a 100-as netről, akkor kellett szerelőket küldeni.

Persze, hogy kellett szerelő, miközben előtte mindenki az ellenkezőjét mondta. Vicc.

Akkor egy évig fizetek olyanért, ami nincs, a vezetékes teló. Már ha jövőre kötik be. Itt is románok furkálták szét a házat az optikához.

# 6/6Időpont jún. 16. 13:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma vettünk egy tp-link archer c5 ac 1200- as routert. Hogyan tudnám beüzemelni?
Ha nincs asztali számítógépem akkor a wifi routert hogy tudom beüzemelni?
Nem tudom beüzemelni a tp link routeremet, mi lehet a gond?
Most vettem egy routert (Mercusys MW325R), diginetem van, megpróbáltam beüzemelni, a jelet szórja, de nincsen internetkapcsolat, mi lehet a probléma?
Vettem egy TP Link AC750 es Routert amit enm tudok beüzemelni. Ötlet?
Egy D-link DHP-W310AV típusú repeater-rel szeretném növelni a Wifi-m hatótávolságát. Nem használtam még hasonlót, hogyan kell beüzemelni helyesen?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!