Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltott facebook fiók? Másnak...

Tiltott facebook fiók? Másnak is? Mi ez?

Figyelt kérdés

Kedden ez az üzenet fogadott a facebookon semmilyen előzmény nélkül:


"Your account has been disabled. For more information, or you think your account was disabled by mistake, please visit the Help Center."


Na most kb 5 éve facebook felhasználó vagyok, sosem volt problémám vagy bármilyen felszólításom (volt eset, amikor általam ismert embert kb hetente bannoltak, és kb fél év folyamatos bannolás után tiltották a fiókját). Egyáltalán nem tudom hová tenni a dolgot. Nézegettem fórumokat a neten, sehol semmit nem találok róla, viszont az AppStoreban nem egy vélemény van arról, hogy tiltották az emberek fiókját (a véleményekből az látszik, hogy legalább 30 ember érintett, ennél véleményem szerint jóval több van)

Felkerestem a facebookot, elküldtem a személyimet (amit amúgy utólag már bánok, mert kitudja mit kezdenek vele, mégiscsak a facebookról beszélünk) és június 11 óta semmi választ nem kaptam, de kb senki sem.


Nagyon sok probléma volt a szolgáltatásuk stabilitásával és működésével az utóbbi években, de ez mindennek a teteje. Valaki járt még így? Mit lehet tenni?



2019. jún. 16. 16:44
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/931 anonim válasza:
52%
Egyetértek szintén ez bosszant engem is.
2019. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/931 anonim ***** válasza:
52%

Válasz a #90-nek :

Én is és még egy jó pár ismerősöm is így jártunk,bár én már hétfőn furcsálltam,hogy sok ember új facebookról jelöl be. Tegnap reggel 7-kor jött az email,hogy tiltották a fiókom. Egy 8 éves facebook fiók veszett oda,illetve egy 6 éves instagram. Én is várok illetve reménykedem abban,hogy visszakaphatjuk fiókjainkat. Amúgy az is nagyon idegtépő,hogy semmilyen hivatalos közlemény nem jelenik meg a facebooktól az esetről.

2019. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/931 Kovács Kokó László ***** válasza:
28%
Hétfőn engem is tiltott,azonosítottam magam és semmi azóta sem.Tényleg csak várni tudunk,csak jó lenne ha valami infót kapnánk meddig kell várni,vagy jeleznék mi az oka.Ha valakinél van érdemleges változás az irja már be ide legyen szives,én is jelzem ha változna valami.
2019. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/931 Kovács Kokó László ***** válasza:
52%
Amúgy ha másik tel számmal és másik mail cimmel csinálnék messengert az gáz lenne?Sajnos a baráti társaságom egy csoportban van és egyszerübb ott irkálni mint mindenkit hívni
2019. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/931 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem tök felesleges újat csinálni, letiltja azt is. IP címről és MAC címről rádismer a rendszer kapásbol + a profilképed az előző accounton már rajta van-volt, FB algoritmusai észlelnek s a rendszer kitilt újra, várni kell mindenestre, kell hogy jöjjön válasz, egy ekkora cégnek milliós-milliárdos forgalommal lépnie kell.
2019. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/931 anonim ***** válasza:
68%

Engem 8 napja tiltott a facebook. Többször is igazoltam magam nekik, de én is csak a sablon szöveget kaptam, hogy várjak.


Úgyhogy csináltam egy másik profilt inkább. Nekem engedte :) és sok ismerősömnek is, akivel szintén ugyanez történt

2019. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/931 anonim ***** válasza:
35%
Felesleges újat csinálni, úgy is letilt, szerinted ha feloldásra kerül a régi fiókod, nem fogják megkérdőjelezni az újat? Így már lesz mit felhasználniuk ellened.. amúgy meg, ott a sok kép, komunikáció ami kárba veszett, elejétől kezdeni mindent 13 év FB-ozás után biztos nem fogok.
2019. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/931 Kovács Kokó László ***** válasza:
52%
Ez egy rohadt helyzet.Várok én ha legalább közölnének valamit,hogy X napon vissza kapom,vagy nem.De így ez kicsit gusztustalan tőlük
2019. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/931 anonim ***** válasza:
52%
Sziasztok! Van valami hír, vissza fogjuk kapni, le tiltott fb profilunkat?
2019. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/931 anonim ***** válasza:
75%

Tapasztalatból írom, hogy NEM, fogják visszaadni a fiókot!


Bár én már fel sem veszem, mert idén már ugrott 6+ évnyi cuccom az EU adatvédelem miatt, mikor repült egy szakmai fórum. :(

2019. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!