Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltott facebook fiók? Másnak...

Tiltott facebook fiók? Másnak is? Mi ez?

Figyelt kérdés

Kedden ez az üzenet fogadott a facebookon semmilyen előzmény nélkül:


"Your account has been disabled. For more information, or you think your account was disabled by mistake, please visit the Help Center."


Na most kb 5 éve facebook felhasználó vagyok, sosem volt problémám vagy bármilyen felszólításom (volt eset, amikor általam ismert embert kb hetente bannoltak, és kb fél év folyamatos bannolás után tiltották a fiókját). Egyáltalán nem tudom hová tenni a dolgot. Nézegettem fórumokat a neten, sehol semmit nem találok róla, viszont az AppStoreban nem egy vélemény van arról, hogy tiltották az emberek fiókját (a véleményekből az látszik, hogy legalább 30 ember érintett, ennél véleményem szerint jóval több van)

Felkerestem a facebookot, elküldtem a személyimet (amit amúgy utólag már bánok, mert kitudja mit kezdenek vele, mégiscsak a facebookról beszélünk) és június 11 óta semmi választ nem kaptam, de kb senki sem.


Nagyon sok probléma volt a szolgáltatásuk stabilitásával és működésével az utóbbi években, de ez mindennek a teteje. Valaki járt még így? Mit lehet tenni?



2019. jún. 16. 16:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/931 A kérdező kommentje:

18-as! Én is ezt kaptam, de ez a levél a "nesze semmi, fogd meg jól" kategória, mert nem derül ki belőle semmi.

Ügyfélszolgálatuk egyenlő a nullával, erre rá kellett jöjjek. Akikről tudok, azoknál még nem volt változás.


Próbáltam több helyen utána járni a dolgoknak, arra jutottam, hogy a világ másik részeiről is voltak bejelentések ezzel kapcsolatban, hogy össze vissza megy a tiltogatás.


A legnagyobb probléma szerintem, az az emlékek és kapcsolatok elvesztése. Nem vagyok amúgy sem oda a facebook-ért, túl sok a gond vele az utóbbi időben, de mégiscsak ez az egyetlen platform amit nagyon nagy körben használnak, és nélküle nehezebbé válik a napi szintű kommunikáció ebben a felgyorsult modern világban. Újra regisztrálás nem lehetséges, az algoritmusok egyszerre érzékelik, hogy te vagy az. Nincs menekvés.


Egy megoldást találtam, de nagyon komplikáltnak tűnik. Írásban fel kell szólítani (persze normális és illemtudó keretek között) a Facebookot, hogy mivel tiltottak, szeretnéd, hogy minden rólad gyűjtött információjukat töröljék a rendszerükből. Ehhez jogod van, csak szólni kell. Ha ez megtörtént, és vissza szóltak, hogy rendben van, akkor fél évet várni kell, és utána tudsz újra regisztrálni, mivel akkor már nem lesz rólad adatuk, és nem fogja tudni a rendszer szűrni, hogy ki kicsoda és hogy te az a személy vagy-e akit anno tiltottak. Nem tudom, hogy beválik-e, néhány helyen ezt egy lehetséges opcióként ajánlották. Minden esetre dühítő.


Írjon privátban, aki tud valamit, vagy posztolja ide ki, hogy más is tanulhasson és informálódhasson ebből a szálból! Előre is köszi.

2019. jún. 17. 18:51
 22/931 anonim ***** válasza:
28%
Én azért, bízom benne, hogy mindenki vissza kapja. Ha többé sosem használhatnám a Facebook-ott, akkor nekem sem hiányozna, leginkább csak az ott lévő emberek barátok, ismerősök, rokonok, akikkel napi szinten gyorsan tudtam tartani a kapcsolatot.
2019. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/931 anonim ***** válasza:
79%
Ismerosom kuldte hogy az uzeneteimet ugy jelzi hogy keretlen vagy serto ezert törölve vannak. Közben kozos grillezesrol beszeltunk, ez keretlen vagy serto? Mi a franc..
2019. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/931 anonim ***** válasza:
28%
Mennyi esélyt láttok rá, hogy ezt korrigálják?
2019. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/931 anonim ***** válasza:
78%
2019. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/931 anonim válasza:
28%
Valakinek valami fejlemény? Én is tiltásra kerültem a semmiért....
2019. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/931 anonim ***** válasza:
28%
nem tudom mi van a facebookal, de ma én is tiltva lettem ugyanezzel az indokkal, valami nagyon nagy mellényúlás lehetett. És már reggel is olvastam, hogy sok más is tiltva lett, egész youtube komment szekciók vannak tele ezzel, függetlenül a videó témájától...
2019. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/931 A kérdező kommentje:
Nálam semmi fejlemény egyenlőre. Nagyon sok helyről jön a visszajelzés, hogy tiltások vannak, de az okát senki sem tudja.
2019. jún. 17. 23:18
 29/931 tehen12 válasza:
68%
Engem is kitiltottak, oda a rengeteg kép beszélgetés, játékok amik hozzá voltak kötve, gratulálni tudok csak, most van vizsgaidőszakom egy csomó anyagot facen kuldtek, kva jó mondhatom 🤷‍♂️
2019. jún. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/931 anonim ***** válasza:
30%
Kivancsi vagyok mi lesz ebből.
2019. jún. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!