Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltott facebook fiók? Másnak...

Tiltott facebook fiók? Másnak is? Mi ez?

Figyelt kérdés

Kedden ez az üzenet fogadott a facebookon semmilyen előzmény nélkül:


"Your account has been disabled. For more information, or you think your account was disabled by mistake, please visit the Help Center."


Na most kb 5 éve facebook felhasználó vagyok, sosem volt problémám vagy bármilyen felszólításom (volt eset, amikor általam ismert embert kb hetente bannoltak, és kb fél év folyamatos bannolás után tiltották a fiókját). Egyáltalán nem tudom hová tenni a dolgot. Nézegettem fórumokat a neten, sehol semmit nem találok róla, viszont az AppStoreban nem egy vélemény van arról, hogy tiltották az emberek fiókját (a véleményekből az látszik, hogy legalább 30 ember érintett, ennél véleményem szerint jóval több van)

Felkerestem a facebookot, elküldtem a személyimet (amit amúgy utólag már bánok, mert kitudja mit kezdenek vele, mégiscsak a facebookról beszélünk) és június 11 óta semmi választ nem kaptam, de kb senki sem.


Nagyon sok probléma volt a szolgáltatásuk stabilitásával és működésével az utóbbi években, de ez mindennek a teteje. Valaki járt még így? Mit lehet tenni?



2019. jún. 16. 16:44
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/931 anonim ***** válasza:
58%
2019. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/931 anonim ***** válasza:
28%
Tegyük hozzá azt is, hogy bejelented, jön egy automata üzenet, hogy türelmedet kérik a feldolgozás miatt...majd pár óra múlva le is zárják a bejelentési jegyedet, ergo nem foglalkoznak vele a továbbiakban. Úgyhogy az írkálás az l****t nem ér, hiába linkelgetitek be ezt a "Így szerezheted vissza profilod, ha letiltott a Facebook" marhaságot.
2019. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/931 anonim ***** válasza:
63%
Hogy ne a levegőbe beszéljek, a tegnap esti bejelentésemet már reggelre le is zárták: [link]
2019. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/931 anonim ***** válasza:
24%

83.-nak.


Ez SEMMI!


Ez egy sablon, kamu szöveg a cégtől!


NE XOPD BE!

2019. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/931 anonim ***** válasza:
28%
Nem is a szöveg a lényeg szerintem.Hanem a bekarikázott rész.
2019. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/931 Nazutor válasza:
45%

Srácok, megvan az első külföldi poszt az esetről, juttassatok minél több infót kifelé, mert semmit sem tudnak, hogy mi történik, vegye fel aki tud angolul a külföldi újságokkal a kapcsolatot.


[link]

2019. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/931 anonim válasza:
52%
Ha csak telefonszám volt hozzá rendelve a fiókhoz azt meg lehet valahogy menteni?
2019. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/931 Nazutor válasza:
52%
Csak várni tudunk, ne csináljatok új fiókot! Lépni kell, felszólalni, mert sokan viccnek veszik most is itthon és lekurv* anyá*nak minket, hogy ilyen nem létezik biztos szabályt szegtél, Youtube videósok is!
2019. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/931 anonim ***** válasza:
52%

Én közben próbáltam megszerezni a fényképeimet, de sajnos az sem lehetséges. Jó pár automata üzenetre válaszolva csak sikerült egy embertől származó üzenetet kicsikarnom. Amíg le vagy tiltva, nem adnak semmit:

We received your request to learn more about your Facebook information, but the Facebook account associated with the email address you provided to us has been disabled for violation of our Terms of Service.

2019. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/931 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként az egészbe nem is az idegesít, hogy elbuktam egy csomó dolgot, hanem, hogy képesek és semmit nem reagálnak. Várjak, hogy vissza kapjam, ne várjak? Csináljak újat csinálhatok-e újat egyáltalán, ha már hibámon kívül elvették. És meddig hagyhatnak így tudatlanul több ezer embert?
2019. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!