Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltotta a facebook a...

Letiltotta a facebook a fiókomat ezzel együtt az instagramom is elveszett, vissza lehet valamilyen módon szerezni?

Figyelt kérdés
Sok ismerősömmel ugyanez megtörtént, persze ok nélkül. Kaptam egy emailt miszerint megsértettem valamilyen feltételeket bár ennek fele se igaz. Mindent megtettem annak érdekében, hogy valamilyen módon visszakapjam. A személyim is elküldtem de még mindig semmi. Valami ötlet?

2019. jún. 18. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Élj! Az élet nem ott zajlik.
2019. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak annyiban igaza van,hogy lehet élni Facebook nélkül, no de nem erre irányult a kérdésed,tehát teljesen felesleges volt idedurrantani a választ.


Kérdező, azt javaslom, hogy várj. Már vizsgálják a Facebook központjában, mi történhetett a tömeges letiltásokkal kapcsolatban.

2019. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a fiókod örökre likvidálva lett,szokjál hozzá hogy kuka lett
2019. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Anonim! Látom te viszont itt élvezkedsz, inkább az általad javasoltat kövesd fiam! Tanácsra van szüksége, nem a hülyeségedre!
2021. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Választások jönnek, most mindenért tiltanak, ha kell ha nem! Meg sem nézik mit rosszalkodtál, ha valaki jelent egy automata töröl és nincs kinek apelláta! Már alig várom, hogy egy tisztességes közösségi felülettet csináljon valaki, mert ez egyzsrűen szar! Azt sem értem mi kötze van az Instagrammhoz ennek a szemétnek?!
2021. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!