Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtube-on már 2 hete...

A youtube-on már 2 hete töltök fel videókat. Ma hoztam létre az AdSense fiókot, és kiírta nekem a youtube, hogy az elmúlt 12 hónapban (de csak 2 hete regisztráltam) 4 órát nézték a videóimat. Folytatás alól?

Figyelt kérdés

Tehát mostantól egy évem van a 4000 órára és az 1000 feliratozó elérésére?

És ha egy év múlva ezt elérem, mi a teendő?


2019. jún. 19. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha sikerül elérned, akkor először a youtube elbírálja a dolgot és utána ha megfelelsz kifizetnek a továbbiakban. Régen ez jobb volt, simán fizettek nézettség után...
2019. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig a mai dátumhoz képest az elmúlt 12 hónapot vizsgálják, hogy megfelelsz-e. Ha a későbbiekben csökken a nézettséged, leiratkoznak, akkor el is vesztheted a státuszod.
2019. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát ha elkezd az ember tölteni videókat, akkor elég, ha rá kb 11 hónapra hozza létre az AdSense fiókot?
2019. jún. 19. 22:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Ráérsz az adsense fiókkal, de ha a pénzért csinálod, már rég rossz. :)
2019. jún. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4000óra és 1000 feliratkozó elérése se után biztos hogy kapsz pénzt.

Például ha magamra gondolok, akkor amiről szó van, hogy feltöltöttem egy újra felhasznált videót, amit az eredeti feltöltő, feltöltés után 10 perccel törölt, de én letöltöttem és feltettem újra.


Kevesebb mint egy hét alatt megnézték 3 millióan, 70000óra nézés, és 3000feliratkozó meglett 1 hét alatt. Mivel nem jogsértő videó, így maradt, nem törölte a YT.


Amit írtak a jelenlegi státuszomhoz ami miatt nincs bevétel, az az hogy "újra felhasznált tartalom"



Kell hogy legyen, valamiről szóljon a csatornád.


Nem veszik figyelembe az ellenőrzéskor, a videók mennyiségét, a videók tartalmát, a videók népszerűségét, a politikai videókat.

2019. jún. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ha a pénzért csinálod, már rég rossz. :) - miért rossz?
2019. jún. 20. 02:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!