Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltott a facebook és...

Letiltott a facebook és továbbra sem oldott fel! Pedig ma több hír is jött hogy feloldottak sok fiókot. Én továbbra sem tudok facebookozni, messengerezni és instagrammozni sem. Egyáltalán feloldanak valaha?

Figyelt kérdés
Ma megpróbáltam új fiókot létrehozni de sehogysem engedte. És a legjobb hogy úgy lettem törölve hogy nem csináltam semmit. Szerintetek mitcsináljak? Járt még valaki így ahogy én?

2019. jún. 22. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyenlőre engem sem oldottak fel.
2019. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem sem oldottak fel, próbálj meg egy teljesen másik eszközről új fiókot csinálni
2019. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Takeithard válasza:
Én ugy gondolom, hogy nem kéne uj profilt csinalni addig, amig valami ertelmes valasszal nem all elo a facebook. Ja es en is 8.napja vagyok tiltva mindenhonnan...
2019. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem 1 hónapja tiltott. Aztán tegnap a második regisztrációmat is. Vicc. Én is vissza akarom szerezni.
2019. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!