Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen szolgáltatót válasszak?

Milyen szolgáltatót válasszak?

Figyelt kérdés
Jelenleg microweb van bekötve amivel alapjában véve nincs gond csak kicsit szétszórtak, viszont szeretnék tv-re is előfizetni és gondoltam akkor tv telefon internet csomagot kötök de nemtudom mivel járnék jobban, tv-ben jelenleg t-home van de nem a legjobb szerintem, digin gondolkodtam jelenleg de nemtudom mennyire jó vagy esetleg upc ami még eszembe jutott, tapasztalatok?

2019. jún. 22. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez helyfüggő. Nálunk vezetékes DIGI van, ennél jobb nem is kell. Van ahol meg akadozik a DIGI.
2019. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit soha ne válassz, az a Telekom. Attól bármi jobb, helytől függetlenül. A UPC nem túl korrekt, de élhető, a Digi pedig helytől is függ. Nekem és egy rokonomnak semmi gondunk nem volt velük 7 év alatt, míg másoknál rendszeresen vannak bajok.


Ha én lennék te, körbekérdeznék a szomszédok körében, milyen tapasztalataik vannak.

2019. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, körbekérdezek majd hogy mi a helyzet :D
2019. jún. 22. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt DIGI van, internetről annyit, hogy 100Mbites csomagunk van, speedtestel 95Mbit a letöltésem, 93-4 a feltöltés.. szóval nagyon elégedett vagyok. A TV-vel sincs probléma, szerintem nagyon korrekt szolgáltató és nem is drága.


Kezdetben mi is DIGI / UPC-n gondolkodtunk, de végül erre esett a választás.. hát nem bántuk meg :D

2019. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi én is a digi felé hajlok mert árban is korrekt lenne de kiváncsi vagyok ki mit mond :D
2019. jún. 22. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó pár évig UPC volt, aztán váltottunk DIGI kábelre. Akkor a DIGI-t a fele árért kaptuk, minden korlátozás nélkül.

Azóta is az van (tv + net + telefon)

A szolgáltatás minősége is veri az UPC-t. Egyedül az ügyfélszolgálat problémás.

Persze, mindez helyfüggő. Érdeklődj a környéken!

2019. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!