Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Blog-hu-ra lehet adsense...

Blog-hu-ra lehet adsense hírdetéseket elhelyezni megosztott hírdetéses blog-nál?

Figyelt kérdés

Nem nagyon sikerült adsense hírdetést elhelyezni, nem tudom a kódokat hova kell helyezni..


Tehát a motorháztető alatt, az ads.txt-t sikerült elhelyezni, az rendben van.


Ezután felmegyek az adsense honlapjára. A webhelyek fül alatt, a blogom hozzá van adva, azt írja az állapotára hogy "Kész".


A hírdetések fül alatt, az ATUOMATIKUS HÍRDETÉSEK-nél kapok egy kódot, amit a honlapon a <head>-be kellene elhelyezni.


Az AUTOMATIKUS AMP hírdetés fül alatt kettő kódot is megad viszont. Egyet a head-be kell helyezni, a másikat a html kód törzsében.


A blog.hu-n a hírdetések fül alatt van lehetőség kódot elhelyezni, oda viszont nem hiszem hogy a scripteket kellene rakni, vagy hogy azok működnének. Illetve nem is jelennek meg, bármit rakok oda. A head-hez meg nem tudom hol férek hozzá.


Valaki tudna segíteni ebben, hogy adsense hírdetések jelenjenek meg? Előre is köszönöm a fáradtságot!



2019. jún. 26. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne rakj hirdetést ,az emberek szeretik azokat az oldalakat,ahol kevés a hirdetés xd
2019. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez teljesen igaz, nem is raknék én olyan nagyon sokat :D de egyenlőre még nem is sikerül kirakni, így nem is igazán lesz hirdetés. Minimális bevételt jelentene, ritkán fizetnék ki a 20 ezret mert azt el kellene érni, de ha már úgyis blogolok és jelentős az olvasottság, jó lenne kirakni adsense hirdetést még megosztott hirdetéses modellben is, ha valaki tudna segíteni ebben
2019. jún. 26. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!