Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy egyik...

Miért van az, hogy egyik ismerősömnél, akit nem követek Instagramon folyamatosan változik, hogy nyilvános vagy zárt a profilja?

Figyelt kérdés
Néhány hétig zárt, majd megint nyilvános. Furcsa. Magánügyi okokból nem akartam bekövetni, amíg nyilvános volt a profilja, de most meg zárt lett hirtelen és bekövettem, de nem fogadta el a követésem. Nem is törölte, de nem fogadta el. Nem értem. És mintha még láttam volna ilyesmit máshol is. Zárt a profil néhány hétig, majd újra nyilvános. Aztán megint zárt egy hosszabb idő elteltével. Mi ez?

2019. jún. 26. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Ilyen kedve volt. Lehet addig lett zárolt, ameddig nem idegesitettt valaki.
2019. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyenek a mai fiatalok. Valami tanulmány eredménye kihozta azt pont ebben a témában, hogy az Instát is elkezdték úgy használni mint a Snapchatet, hogy a fiók nem egy több éves idővonalat rajzol fel valaki életében, hanem az aktuális hangulatához igazodik, azaz feltölt X képet Y hónapra, majd törli őket, vagy aszerint nyílt vagy publikus a fiók, amilyen hangulata épp van az embernek.

Én is ismerek ilyeneket, fel-alá ugrál a képek száma vagy a fiók hozzáférhetősége, ezek az emberek nem emléktárnak használják a szolgáltatást, hanem önmaguk aktuális definiálásaként ami hétről hétre változik.

2019. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!