Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak se oldódott fel a...

Másnak se oldódott fel a Facebook tiltása?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok ismerősömet feloldotta a Facebook, de engem még mindig nem. Már vagy 5x küldtem el a személyes irataim de semmi válasz vagy reakció. Ez már nem is fog változni, mennyi esély van rá,hogy még később felold?

2019. jún. 26. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem sem, nem valószínű, hogy később felold.
2019. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyszerű...
2019. jún. 26. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom tegnap a másik hasonló kérdést is te tetted-e fel, de bemásolom az oda írt válaszomat --> A hivatalos válasz már megérkezett utána olvashatsz lehozta minden nagyobb hírportál. A kezdeti időkben nem reagált a FB hivatalos megkeresésre sem, akkor próbálták meg sokan az igazolványos dolgot hátha elég, de mint kiderült teljesen másról volt szó. A tömeges (csak Mo-ot érintő) tiltás oka vizsgálatuk szerint az a hibás algoritmus, mely minden olyan fiókot tiltott mely bizonyos tartalmat osztott meg ( nem térnek ki rá milyen tartalmat), a gond az volt nem tudott különbséget tenni ki osztotta meg megelőzés és ki reklámozás miatt, tehát ki volt jóhiszemű és ki nem. Azokat a fiókokat melyeket az ellenőrzés során úgy találtak tévesen tiltott a rendszer már vissza is állították, de hangsúlyozták a többit nem és nem is fogják.
2019. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

elméletem: A facebookot a magyar választások folyamán a propaganda olyan szinten letarolta, hogy kénytelenek voltak nagyon durva lépéseket tenni és még azt is tiltani, aki megosztotta a tartalmat. Elég sok embert érintett, szóval gondolom azért nem lehetett extrém szélsőséges tartalom minden esetben, szóval valószínűleg ez lesz az oka. De persze nem valószínű, hogy ezt megtudjuk valaha.


Akit érdekel a téma, bár nem teljesen facebook, keressen rá: Project Veritas on google (bing keresőben keresd ). Pár napja jöttek ki elég érdekes dolgok erről, youtube és google azonnal cenzúrázta, pedig volt alkalmazottak szivárogtattak.

2019. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

17:52

Nem, tegnap nem én kérdeztem de köszi a választ!

2019. jún. 27. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen és ne kenődjél el, hátha más miatt tiltottak csak pont abban az időszakban és abban az esetben még van esély!
2019. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a fókod kuka,örökre likvidálva lett,fogad el
2019. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!