Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifin keresztül mindent...

Wifin keresztül mindent tudhatnak rólam anyámék, hogy mit nézek meg, mik a jelszavaim, milyen oldalakat látogatok?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, ez kicsit már beteges. Meg a táskámban kutatok, meg éjszaka kulcslyukon leselkedés is szánalmas. Kihasználják, hogy kénytwlen vagyok itt lakni, mert egyetemre menni kell...
2019. jún. 27. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Te vagy a lány aki után állandóan kémkednek, kocsival követik a másik városba meg minden napra van egy családon belüli kontrollal való visszaélésre egy sztorija? Unalmas már.
2019. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Wi-fi-n keresztül nem, nem tudhatják meg, hacsak nem informatikával és hálózatokkal, biztonsággal foglalkoznak.

Egyébként igen, minden napra jut valami hasonló sztori, autóval követés, autóból kilökés, arc elcsúfítása, egyetemre való kényszerítés, városban figyeltetés, stb.

2019. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem én voltam...

Ahány kárdést itt kír valaki, az én vagyok, nem...

2019. jún. 27. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Igen, mindent, azt is, hogy a fodrásznál festettél, nem csak vágattál.

Csak apád meg ne tudja, mert elkeni a szádat.

2019. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!