Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodás mobilnetem van, és...

Vodás mobilnetem van, és újabban egyre gyakrabban fogy le, és kell feltöltenem pénzért. Gyanús nekem, hogy hova lesz a feltöltés, mert tuti, hogy nem én használom le. Mit gondoltok, mi lehet?

Figyelt kérdés
Pl. tegnap töltöttem fel 2 GB -ot, és alig neteztem, ma este megint elment a netem, megnéztem, 0 a rendelkezésre álló net.
2019. júl. 1. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Esetleg vedd fel a kapcsolatot a Vodafonnal. Amúgy nálam is volt már ilyen furcsaság. Pl. kijelzett a telefon, hogy a adatforgalmam 80%-a elfogyott (ami elég reális volt, mert tudtam, hogy elhasználtam már kb. annyit). Aztán pár perc múlva (nem neteztem közben) kaptam egy sms-t, amiben azt írta, hogy elfogyott az egész. Szóval szerintem megéri rákérdezni a vodafonnál, mert azért 2 GB eltűnése nem kis apróság.
2019. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyébként, ez az eset velem kb. 2 hete történt. Csupán én nem kérdeztem rá a Vodafonnál, mert 200 mb-ról volt szó. De akkor úgy látszik, hogy lehet magával a Vodafonnal van valami baj mostanában. :/
2019. júl. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát, nekem az első gondolatom az volt, hogy fejőstehénnek néznek, látják, ha elfogy feltöltök, és ez mostanában begyorsult, mert egyre kebvesebbet netezek és egyre gyakrabban fogy le a feltöltögetett 2 gigám. Vagy, ki lophatja le, hogyan lehetne ezt tetten érni? Szerintem, ha megkérdezem a szolgáltatót, biztosan azt fogják mondani, hogy ők nem. Van mód arra, hogy az ember ezt ellenőrizze?
2019. júl. 2. 01:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nemrég vásároltam mobilnet előfizut a vodánál, de nekem is feltűnt, hogy megy a lehúzás. A legjobb példa: 10 GB felhasználható adat, a sim kártya be se volt helyezve mobileszközbe, másnap már csak 9,8 GB. A legszebb az egészben, hogy csak SIM kártyát rendeltem, de így is 1 éves hűségnyilatkozat van rá, addig nem mondhatom le!
2019. júl. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem rövidesen lejár velük a szerződésem (2 éves). Az utóbbi hónapokban egyre jobban lehúzogattak (szerintem). Nem állíthatom tutira, hogy ők a "hunyók" - minden esetre nagyon gyanús. Mert, ki más? Alig várom, hogy lejárjon a hűségidő....Nagyon elszemtelenedtek, már nagyon feltűnően csinálják (szerintem ők, mert ki más? Lehet ezt ellenőrizni?)
2019. júl. 2. 12:21
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha, mondjuk, panasszal fordulnék hozzájuk, nyilván azt mondják majd, hogy : ők bizony nem. (még talán röhögnek is a hátam mögött)(kénytelen vagyok elhinni, mert hogyan bizonyíthatnám? . Vagy, bizonyítható/ellenőrizhető? Persze, csak, ha nem túl bonyolult....mert so energiát nem feccölnék bele, mert úgyis közeleg a "szabadulás")
2019. júl. 2. 12:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy android simán levisz több gigát percek alatt, ha nem tiltod le a háttérforgalmat. Play áruház, szinkronizálások, facebook...
2019. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi!!!- akkor végül is ezt sem lehet kizárni, mert okoskán is használom, az pedig androidos.Lehet, hogy mennek a háttérben dolgok. Mivel nem nagyon értek hozzá (öreg vagyok már) -és nem is mindig azt sikerül nyomnom az okoskán, amit szeretnék...meg csak úgy véletlenül is hozzáér az ujjam, aztán ki zudja, mikor mit indítok meg... Hol, és hogyan lehetne lezárni ezeket a háttérfutásokat?

Újabban (de tényleg, csak kb 1-2 hónapja, a laptopom is kiír ilyesmiket (főleg, ha gmailezek, hogy: most van szinkronizálás, máskor meg, hogy nincs....régebben ez nem volt. Lécci, lécci, hogy lehet az okoskát megregulázni??

2019. júl. 3. 00:27
 9/13 A kérdező kommentje:
Az androidos leszipantást mégis csak kizárnám, mert nagyon keveset használom az okoskát netezésre, naponta nagyon max egy fél órát. Ennyi idő alatt nem hiszem, hogy leszív 1-2 gigát a háttérprogram. Minden esetre, kérlek, írd le a háttérprogramok leálításának a módját..Köszi előre is.
2019. júl. 3. 08:34
 10/13 A kérdező kommentje:

Bocs' nem olvastalak figyelmesen. Azt írod, percek alatt gigákat nyel el. Ez igaz lehet (első hallásra sokallom - bár nem értek hozzá)...

(pedig elnyelni a giga szokott, nem pedig fordítva :-):-):-)

2019. júl. 3. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!