Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook leértékelése a...

Facebook leértékelése a Google Playen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom hányan vagytok még olyan állapotban hogy a Facebook tiltotta a fiókjaitokat de nekem lassan 3 hete tiltva van. Mellesleg az új profilomat is 24 órára elvették, amit már vissza kaptam. Aki pedog használja a facebookot annak a képek nem töltődnek be, videókat nem játszák le...stb ne soroljam! Nem értem hogy egy ilyen közösségi oldal hogy enged meg maganak ilyen hibákat. De azért naponta 5x le frissűl a facebook csak én nem értem miért?

Ha egyet értesz ebben kérlek a Play Storeban vagy Google playen nyugodtan pontozd egyesre az applikációt hátha észre veszik a fejlesztők hogy egyáltalán nem fejlesztik hanem rontják a dolgokat.



2019. júl. 3. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Kedves te, aki nem értesz ezekhez.

Ok nélkül nem tiltanak fiókot. Vagy megsértettél valamilyen szabályt, vagy pedig emberek jelentették a fiókod, elegen ahhoz, hogy elhiggyék, hogy jogos a jelentés.

Az, hogy a képek nem töltődnek be se Facebookon, se Messengeren, se Instagramon (mivel ugye mindegyik FB tulajdon), az egy ma délután keletkezett hibának az eredménye. Mint egy ilyen hatalmas befolyással rendelkező cég, folyamatosan dolgoznak az ügyön, mert senkinek nem jó ha elégedetlenek a felhasználóik. A frissítések éppen az ilyen hibák elkerülése végett kerülnek fel, ezeket patchnek, vagy ha kisebb frissítésről beszélünk akkor hotfixnek nevezzük. Amint valaki bejelent egy hibát, utána járnak, és ami neked csak idegesítő feleseleges frissítésnek tűnik, az egy újabb hiba javítása. Szóval akármennyire is felfoghatatlan a számodra, foglalkoznak az oldallal.


Az pedig, hogy 10 ember neked köszönhetően lepontozza az alkalmazást !telefonon! (xD), azzal semmire sem fogsz menni, mivel a 10 nem látszik meg a több millió értékelés között.

2019. júl. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
7 éves profilomat tiltották le, semmi előjel nem volt arra hogy ez meg fog történni és sosem osztottam meg olyan anyagot vagy tettem fel képet amiért a fb engem felszólított volna. A masik meg hogy elég baj hogy 2019ben élünk és ennyi problema lép fel a Facebook körében. Elég ránézni a hírekre (nem a kamukra) és az értékelésekre hogy szinte az emberek felének baja van vele. Oooh igen dolgoznak? XD Akkor mi tart nekik 3 hétig hogy a Személyi azonosságomat átvizsgálják? Talán olcsóbbam akarja megúszni a havi fizetéseket a cégnél és diákmunkákat osztott ki a Cég vezetője? 😂
2019. júl. 4. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Oké nézd. Az egy dolog, hogy neked úgy néz ki, hogy az emberek felének baja van vele. Valójában az emberek nagy része egyszerűen nem panaszkodik róla az interneten.

A fiókoddal meg nyugi. Menj ki a szabadba és csinálj valamit. Sok ilyen gondjuk van, időbe telik.

2019. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem pontosan ugyanúgy működik a facebook, mint eddig. Tűzfalból le van tiltva a getzibe.


Az viszont feltűnt, hogy amíg tegnapig a facebook volt magasan a leggyakoribb blokkolt domain hívás a hálózatomból, mára teljesen eltűnt, mintha megkotlottak volna a szervereik.

2019. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Marhára nem fogja őket érdekelni, hogy mire pontozzátok őket. Nem szolgáltató, azt enged meg magának, amit akar (bár, egy szolgáltató is megteheti, max nem veszed igénybe és keresel mást). Sajnos van már olyan hatalma ennek a szarnak az idióták felett, hogy sose fognak róla leszállni, bármilyen fosul működik.
2019. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!