Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kell rákényszeríteni az...

Miért kell rákényszeríteni az embert a Facebookra?

Figyelt kérdés
Nekem nincs Facebookom (sose volt). Most viszonyt ha valamit azonnal meg akarnék tudni vagy kérdezni csak Facebookkal tufnám megtenni, mert minden ismerősöm ott van fent, én viszonyt a Twittert, Vibert és a Hangoutsot használom csak (nem kell nekem +1).

2019. júl. 9. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Mert már annyira elterjedt dolog hogy mindenki 99% ban ezt használja internetezésre és minden egyéb oldalt a facebookon keresztül tölt be, azon keresztülregisztrálja magát, azzal kapcsolja össze stb... És persze minden erre épül rá alapból mert tudják hogy az emberek 99% a úgy is ezen keresztül használ mindent. Twittert nem használ mindenki ebben az országban. Hangoutsot szintén kevesen használják. Pár éve a Viber elég népszerű volt azt mondjuk sokan használták ingyenes telefonálásra amikor még a facebook messenger nem volt ennyire kiforrva, és még nem voltak benne ezek a funkciók. De mivel már a messenger is alkalmas erre, így a Viber sem annyira népszerű már.
2019. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha valamit csak facebookon lehet megtudni, azt nem érdemes tudni, ha pedig valakivel csak facebookon lehet tartani a kapcsolatot, nem érdemes vele tartani a kapcsolatot.
2019. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért kényszer?

Nem akarod, nem használod.

2019. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Osztom a masodikat, kitűnő meglátás.
2019. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

kényszeríteni senkit nem lehet.

vagy valaki nagy kést nyomott oda a torkodhoz hogy lépjél be?

gondolom nem így volt.

ha jól esik neked akkor használod ha viszont nincsen kedved akkor nem használod

ilyen egyszerű a dolog

2019. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Plantron ***** válasza:
En mondjuk regi butordarab vagyok, de ha valamit meg akarok kerdezni valakitol, a telefon tokre be szokott valni...
2019. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Saját vélemény: Hangouts és Twitter helyett jobban megéri a Facebook :D
2019. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 hangoutsa eleve van minden gmailesnek, a twitter meg amúgy is tök más.
2019. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

#8 persze mindkettő igaz, de itt Mo-n a Twittert gyakorlatilag Facebookként használják, a Hangouts pedig nem kötelező használni attól, hogy van :)

FB gyakorlatilag egymásba tömörít nagyon sokféle platformot, épp ezért (is) elterjedt (szerintem)

2019. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!