Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Hogyan tudom az MSN híreket kikapcsolni Mozilla Firefoxban?

Amikor megnyitom a Mozillát a fent említett weboldal jön be elsőként. A bővítményekben sem találom, sem sehol máshol.

Keress kérdéseket hasonló témában: Firefox

júl. 10. 20:17  Privát üzenet  

A válasz
CspCsj nevű felhasználó válasza:

Nem kezdőlapnál?

Számítógép/laptop: [link]

Telefon : [link]

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 10. 21:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igaz már jó későn de megvan, nagyon-nagyon köszönöm!!

# 2/2Időpont júl. 13. 10:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha be akarok lépni a youtub-ra vagy a mozilla honlapjára ez a kép fogad, itt a link nézzétek meg. Miért van ez? Mit kell, vagy hol kell kikapcsolni ahhoz, hogy ez ne jelenjen meg nekem?
Hogy lehet Mozilla Firefoxban kikapcsolni azt, hogy ha új lapot nyitok ne ez a delta search jelenjen meg?
A mozilla böngészőn hogy lehet kikapcsolni a privát böngészést?
A google lent az oldalon kiírja hogy hol vagyok város, városrész. Kikapcsolom de a következő keresésénél újra kiírja. Hol lehet ezt véglegesen kikapcsolni, Vagy ez lehet a...
Hogyan lehet a Mozilla Thundenbird levelelező automatikus frissítését kikapcsolni?
Miért csinálja ezt a firefox és hogyan lehet kikapcsolni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!