Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom facebook messenge...

Hogyan tudom facebook messengerből törölni a névjegyeket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy többször szerepelt már a kérdés, és azt írták ilyenkor, hogy a messengerben alul a két kis embert ábrázoló ikonra kell rámenni, majd utána felül a "minden ember" ikonjára, ott megjelenik az összes kontakt, majd mellette lévő kis "i" betűre kell rámenni és ki lehet törölni. Én ezt megcsináltam, de nem történik semmi, ugyanúgy ottmarad a kontakt és jelzi, ha elérhető az illető, hiába töröltem ki elvileg a fent felvázolt módon. Már próbálkoztam azzal, hogy újratelepítettem az alkalmazást, többször újra is indítottam a telefont, de nem segített, szóval, ha valakinek van tippje azt megköszönöm. (Egyébként a törölni kívánt személyek nem ismerőseim, a beszélgetést is töröltem már azóta, amit váltottunk egymással, csak az a problémám, hogy továbbra is jelzi, ha elérhetőek ezek a személyek, de letiltani nem akarom őket mégse.)

2019. júl. 10. 21:08
 1/1 anonim válasza:
hosszan rányomsz majd megjelenik egy kis kuka ott tudod tőrőlni
2019. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!