Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook Messenger: "Az egyik...

Facebook Messenger: "Az egyik ember becenevet állított be neked:" ez mi? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Messenger-en belül rámentem az "emberek" majd utána a "kérések" menüpontra és ez az üzenet fogadott:

"Az egyik ember becenevet állított be neked:" és egy ledegradáló nevet olvashattam.

Mielőtt le nem tiltottam az illetőt, olvashattam a nevét is, sosem ismertem, bejelölt Facebook-on, majd a Messenger-ben az jelent meg, hogy becenevet állított be nekem. A jelölését nem fogadtam el.

Most hogy letiltottam, így változott meg az üzenet: "az egyik ember" de most is az ő neve mellett írja ezt az üzenetet és csak utána jönnek a "javasolt emberek".

Ezt a becenevet kettőnkön kívül látja valaki? Sose beszéltem az illetővel, vissza se jelöltem ismerősnek, azt se tudom kicsoda, arról a településről nincs is ismerősöm.



2019. júl. 11. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
nem látja más, csak a messengerben be lehet allitani egyeni nevet, pl a párodnak h mucika stb stb, de ezt csak ti ketten látjátok
2019. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!