Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Microsoft fiókomhoz csatolt másik fióknak hogy tudom engedélyezni, hogy tudjon telepíteni egy játékot az illető az én gépemen? Fotós lenne nagyon.

A húgomnak adtam a laptopom kölcsönbe, szeretne egy játékot telepíteni, de az én ponkódomat kéri hozzá. Azt nem szeretném megadni neki, de a telepítést engedélyezni szeretném. Nem tudom ott lenni egy hónapig legalább a közelében, hogy lehetne ezt megoldani?

júl. 12. 21:33  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Bocsánat a hibákért, fáradt vagyok, meg egy kis bort is ittam.

# 1/1Időpont júl. 12. 21:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A facebook miért csinálja azt, hogy egyszer azt irja, hogy látta az illető amit irtam, majd másik nap pedig nem ir semmit mintha meg se nézte volna?
Olyankor mivan, ha facebookon, látom h a másik félnél az üzenet, nincs olvasva, de már hónapok óta (nincs pipa) viszont feljár az illető?
Ez letiltás lenne? Egyik ismerősöm facebookjáról megnéztem egy másik profilját (közös ismrősünk az illető), és azon olyan bejegyzések, képek is voltak amelyek ez én facebookom...
Mit tudtok erről? Ha egy illető letilt valakit a Skype-on, a másik ember fel tudja Őt venni Skype-ra. Megkapja az invitálást?
Ha régen illető regisztrálva volt egy biz. Oldalon. Egy másik oldal linkje átvezethet oda, mintha még aktív lenne ott? Pl. Napisz@r valami linkje átugortathat lovebox oldalra?
Egy újabb buta fészbúkos kérdés :] Ha egy ismerősöm korlátolta az adatlapján az általam látható infókat/képeket stb. , akkor azt sem látom, ha ugyanez az illető egy másik...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!