Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FanMadeMaker akkor ennyi...

FanMadeMaker akkor ennyi volt? Ennyire pénzre megy ő is?

Figyelt kérdés
Meg csinálta ezeket a mozis előadásokat megszedte magát pénzel és ilyenkor amikor van pénz nincs tartalom de ha elfogy a pénz egyből lesz live? Azt vettem észre mindig csinál lájvokat ahol nagyon sok pénzt küldenek neki akkor jó ideig se videó se live és aztán minden kezdődik előröl.

2019. júl. 14. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Az az illető a YouTube legnagyobb álszentje.

Azt gondolja, hogy ha irónikus, és vicces köntösbe a bújtatja a tarhálást, akkor az onnantól bocsánatos bűn.

Pont ő beszél a lehúzásról, de ugyan úgy a kis fiatal gyerekeket nyúlja le, a fent említett köntösben.

Na az ilyenekre szoktam mondani, hogy ráférne egy büdös nagy pofon. de úgy erősen, ököllel.

2019. júl. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kb nekem is ez a véleményem ezek után. Bár vannak neki nagyon meglátásai. Viszont ez a lehúzásai eléggé durvák.
2019. júl. 14. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!