Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék újra belépni az...

Hogyan tudnék újra belépni az instagramra?

Figyelt kérdés

Volt ez a facebook tiltás hullám, én is beleestem, nem is kaptam vissza, nem is fogom. Csináltam másikat új e-mail címmel, működik is. Ellenben az instagram-omat is kilőtték, oda nem volt külön regisztrációm, hanem facebookkal használtam. Csináltam instára is egy új regisztrációt egy teljesen külön e-mail címmel. A problémám az, hogy csak PC-ről tudok belépni. Androidos telefonom van, Samsung J7 plus. Az instagram alkalmazást nem lehet leszedni, csak kikapcsolni, és úgy tűnik, hogy a régi regem bele van ragadva, úgyan belépni nem tudok, és nem látok semmit, küldi az értesítéseket a telefon, hogy ki mit rakott fel, de se a régi accout-tal sem az újjal nem tudok belépni.


Mi a megoldás?



2019. júl. 15. 11:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!