Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az hogyan lehetséges, hogy...

Az hogyan lehetséges, hogy abba az email (gmail.com) fiókba nem tudok belépni, amivel regisztrálták nekem a facebookomat, viszont a face-ből való kijelentkezés után mégis be tudtam lépni a fece-be?

Figyelt kérdés
Azt az email fiókot, amivel regisztrálta nekem egy hozzáértő a face-t, nem használtam azóta se (kb. 1 éve) amióta a facem megvan, és, most nem enged be, valamiféle azonosítási problémára hivatkozik a rendszer, vagyis nem látja bizonyítottnak, hogy az enyém a fiók (ha létezik még egyáltalán. Mert, nem tudom, a gmail-nél is van-e olyan, hogy ha az ember nem használja a fiókját, akkor megszűnik (vagy zárolódik (?) Pedig küldtek ellenőrző kódot is egy másik emailcímemre (indamailosra) - beírtam azt a kapott kódot, aztán megint csak azt írta ki, hogy az azonosítás nem sikerült. Mit tehetnék, hogy, ha pl. egy másik gépen szeretném használni a face-met, abba is be tudjam írni a belépési adatokat ...(vagyis beírni be tudom, mert le van írva, csak nem fogadja el a rendszer
2019. júl. 16. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

A facebook és gmail két független fiók, simán előfordulhat, hogy az egyikbe be tudsz lépni, a másikba nem.


"hogy ha az ember nem használja a fiókját, akkor megszűni": Nincs ilyen (leglábbis az utóbbi időben, állítólag régebben 9 hónap volt)


"Mit tehetnék, hogy, ha pl. egy másik gépen szeretném használni a face-met, abba is be tudjam írni a belépési adatokat"

De most akkor facebookra nem tudsz belépni? Össze vissza írsz.

2019. júl. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Írtál nekem privát üzenetet. Igen, facebook belépéshez email címet kell (is meg lehet) megadni. Viszont az nem számít, hogy az email fiókodba címedbe nem tudsz belépni, az telejsen független.

Simán engedélyezheted a belépést egy már másik belépett facebook sessionon belül.


Persze nyilván nem jó ha nem férsz hozzá az email fiókhoz, pláne ha más hozzáfér...

2019. júl. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amikor a faceba be akarok lépni, be kell írni az email címet, de nem fogadja el a rendszer. Hogyan tudok így belépni?
2019. júl. 17. 09:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem az a facebookon megadott email címed... vagy jelszavad.
2019. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az email címmel lehet valami, mert amikor már beírtam, csóválja a fejét a rendszer...(?) Pedig tuti, hohy azon az emailcímen lett készítve a facebook fiók...:-( :-(
2019. júl. 17. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:

"csóválja a fejét a rendszer"


Ez kifejtenéd? Mért nem lehet leírni, hogy mi a pontos hibaüzenet?


Kipróbáltam 2 féle módon:

Nem létező vagy nem regisztrált email címmel a "A megadott e-mail-cím nem felel meg egyetlen fióknak sem. Regisztrálhatsz magadnak egy fiókot." hibaüzenetet kapom.


Létező fiókkal, de rossz jelszóval a "A megadott jelszó helytelen. Elfelejtetted a jelszavadat?"


Szerintem teljesen egyértelmű a két hibaüzenet.


Szóval mit jelent a fejcsóválás amit írsz?

2019. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kérdésfeltevéskor(nél) leírtam a megjegyzések részben. Pontosan nem emlékszem, hogy szó szerint mit írt ki, de a lényeg, hogy nem engedett tovább.Kérhettem valamiféle kódot egy másik emailemre, küldtek is, be is írtam a megfelelő helyre, de utána is olyasmit írt ki, hogy sajnos, nem sikerült az azonosításom, igazolnom/bizonyítanom kellene, hogy az az én fiókom. Tettek fel olyan kérdést, hogy mikor nyitottam azt a fiókot, be is írtam nekik (hónapra pontosan kérdezték) - de nem volt elég az sem, további kérdésekre kellene tudnom megfelelni, de még azt sem tudom pontosan, hogyan juthatnék el a kérdésekig
2019. júl. 17. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!