Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem fizettem ki de megkaptam?...

Nem fizettem ki de megkaptam? Aliexpress

Figyelt kérdés
Venni akartam egy strand táskát azthittem van kártyán pénz de nem volt, nem is sikerült a vásárlás. Rá 1 hétre kapok egy levelet hogy fel adták a csomagot, még akkor se volt kártyán pénz és 100% hogy semmit nem fizettem érte. Most 3 napja meg kaptam a táskát, aminek nagyon örülök mert nem volt olcsó és nagyon jól jött nyaralás előtt. Fordult már valakivel elő ilyen? Illetve gyakori?

2019. júl. 19. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
majd levonja ;-)
2019. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azóta 2x kaptam fizetést, és 1x se vették le pénzt
2019. júl. 19. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Az eladó benézte. Nem gyakori, én még nem találkoztam ilyennel. Utólag terhelni magától nem fogja, de az eladó kérheti, hogy fizesd ki és az elévülési időn belül be is hajthatja. Ha jófej vagy írj neki, hogy a fizetés nem sikerült és milyen módon tudnátok rendezni. Az is lehet, hogy az alin jelzi neked, hogy fizetetlen és arra vár, hogy fizesd ki.
2019. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! Akkor írok neki
2019. júl. 19. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:

gondolj bele te mit éreznél ha nem kapnád meg a pénzed.


Na ő is ember, ha kéri akkor utald el.

2019. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kérné az más lenne, de én önként nem szólnék neki. Adminisztrációs hiba, gondolom másnál is előfordult nem csak nálad.
2019. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, elnéztek valamit. Egy nap elad belőle 100-at, nem fogja keresgélni azt a pár dollárt.
2019. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!