Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok a YouTube-n más...

Csicsky kérdése:

Hogyan tudok a YouTube-n más képet választani indexképként a videómhoz?

Figyelt kérdés
Ha a három közül egy sem felel meg, akkor hogyan tudok a videóból másik képet kiválasztani? Most nem arról van szó, hogy külön erre a célra tennék fel képet, hanem most is a videóban szereplő képről lenne szó, csak egy másikról, nem az automatikusan felajánlottakról. Lehet a videóból szabadon választani indexképet? Ha igen, hogyan?

2019. júl. 21. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Vissza kell igazolnod a fiókodat. Az alkotói stúdió -> csatorna opció alatt van erre lehetőség. (küldenek neked egy ellenőrző kódot smsben.) Ezzel még feloldódik pl a 15 percnél hosszabb videók feltöltése, és a live stream opció is.

Ha ez meg van, a feltöltésnél és a videó kezelőben a videó szerkesztésénél is meg fogod találni az "egyéni indexkép " opciót.

A három automatikusan ajánlott képen kícül csak így tusz másikat feltölteni.

2019. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem éppen. Én ugy választottam egyéni indexképet, hogy elinditottam a videot, egy jó képnél képernyő fotót készitettem (ezt lehet szerkeszteni is, ha kell), majd a 3db YT által kiválasztott indexkép alatt az Egyéni indexkép-re kattintottam, feltöltöttem és utána azt választottam ki. (max. méret 2MB lehet)
2019. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz!

#2

Tehát akkor még vissza sem kell igazolnom a fiókot? A videó egyszerű hátterű állóképekből van összeállítva, ezek JPG formátumban még a száz kB-t sem teszik ki. Máskülönben most július 22-től a YouTube-n új szabályzat lép érvénybe, de azt nem tudom, hogy ezeket az alkotói dolgokat mennyire érinti.

2019. júl. 21. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell visszaigazolni a fiokodat, hiszen a tied, abban vagy benne, abban csak módositást csinálsz.

Jó a jpg és a png kép is. A jul.22 ezt nem érinti.

2019. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!