Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megszerkesztettem egy oldalt...

Megszerkesztettem egy oldalt Google Chrome-on (elem vizsgálata), majd elmentettem, hogy tudnám beállítani, hogy a gépemen a szerkesztett verziót nyissa meg a böngésző, ha azon az oldalon vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Átírtam pár adatot egy honlapon Google Chrome-on(elem vizsgálata), majd elmentettem. Meglehet oldani valahogy, hogy mikor az én gépemen valaki azt a honlapot nézegeti és rámegy arra a menüpontra, akkor az én szerkesztett oldalam jöjjön ki? Nem az egész weblapot szerkesztettem meg, csak 1 db 'oldalt' a weblapon.

Remélem érthető, előre is köszönöm a választ.


2019. júl. 22. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre szerintem tampermonkey scriptet írj. a DevToolsban történ módosítások nem maradnak meg, még csak új oldal betöltés sem kell, simán felülírhatja egy az oldalon futó script.
2019. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Workspace-hez kell adni a mappát: [link]
2019. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Chrome kiegészítő is tud ilyet, de az csak a css meg js fájlokkal tudja.
2019. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor html fájl-al esélytelen?
2019. júl. 22. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak Chorme-mal egyszűen igen. Ahogy írtam, scriptet írhatsz rá. Vagy használhatsz proxyt, pl Fiddler tud egy adott url kérésre más tartalmat visszadni.
2019. júl. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!