Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van-e mód arra, hogy Win 7-re...

Van-e mód arra, hogy Win 7-re telepítsek olyan Adobe programokat, amelyek csak Win 10-zel kompatibilisak?

Figyelt kérdés
Nemrég szereztem meg a legújabb Adobe Master collectiont, minden sima, azonban pár programot, köztük az XD-t és a Dimensiont a telepítő nem hajlandó telepíteni, mert win 7-em van. Hardware szempontból a gépem megfelel a követelményeknek, viszont semmiképp sem szeretnék Win 10-re frissíteni. Ki lehet ezt valahogyan manőverezni?

2019. aug. 7. 02:32
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Virtual Machine, abban telepítve Win10.

Más megoldás nincs, mivel sokban tér el a 2 win verzió.

Win2000-re adtak ki évekig (talán még máig) unofficial szervizcsomagot, amivel kb. XP-nek mutatta magát a programok előtt.

Már netes számlázóprogramnál megoldottam, hogy XP helyett Win7-nek lássa a gépet egy regisztrációs bejegyzés módosításával, de az ugye netes, tehát csak biztonsági okokból akart újabb win-t.

Esetedben a DLL-ek miatt ennyi nem elég, ezért kell egy virtuális gépet létrehozni a 7-es alatt, amibe telepíteni kell a 10-est.

2019. aug. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én inkább javasolnám, hogy tedd fel másodlagos rendszernek a 10-et egy külön SSD-re, csak erre a célra. Akkor nem lesz teljesítményveszteség a virtuális gép miatt, és sokkal több erőforrásod is marad, ami Adobe termékek esetén nem hátrány.
2019. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!