Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Speakboard-hoz hasonló magyar...

Speakboard-hoz hasonló magyar szövegfelolvasó ami legalább annyira jó mint a S. P. - hanem jobb? (Egyedi fejlesztés, nem google translate meg hasonlók)

Figyelt kérdés

Az a baj hogy hétköznap sokat dolgozok, hétvégére viszont mindig kimerülök, és nagyon se időm, se energiám nincs (kamionsofőr vagyok). Ezért ritkán jut időm a könyvolvasásra. Ezért szeretnék egy olyan megoldást találni, amivel tudnám az adott könyvet hallgatni munka közben is - de lehetőleg úgy, hogy ne egy monoton, droid hangját kelljen hallgatnom.


Olyan magyar szövegfelolvasó programot keresek, ami van legalább olyan jó, mint annó a Speakboard (sajnos maga a forgalmazó megszűnt, így csak mindenféle kalózverzión keresztül lehet elérni a program tört változatát).


Hogy ha létezik olyan magyar nyelvű szövegfelolvasó program, ami nemcsak hasonló (esetleg jobb) minőségben olvas föl mint a régi Speakboard, hanem adott esetben még képes a hangsúlyozásra is (persze ez hiú ábránd) akkor annak nagyon hálás lennék. Ellenkező esetben megelégednék egy Speakboardhoz hasonló termékkel.


Én szívesen fizetnék egy olyan szoftverért, ami majdhogynem "minőségi felolvasást" és a felolvasandó szöveg hangfájlba való elmentését biztosítja.


2019. aug. 7. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Google felolvasó nem játszik?
2019. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

# 1

"Én szívesen fizetnék egy olyan szoftverért, ami majdhogynem "minőségi felolvasást" és a felolvasandó szöveg hangfájlba való elmentését biztosítja."


Sajnos a "google translate" nem képes ezt a szolgáltatást biztosítani, ugyanakkor a kérdés elején kiírtam, hogy semmi "google translate".


Valószínűleg elkerülte a figyelmedet "Tisztelt Válaszoló".

2019. aug. 10. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!