Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Problémám akadt a SIMS3-al....

Problémám akadt a SIMS3-al. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek a gépekhez de megpróbálom elmagyarázni. Tegnap próbáltam letölteni a simset az új gépemre, de ebben a gépben nincs merevlemez leolvasó így csak usb-n tudtam "átteni". El is indult a játék csak azt írta ki hogy "Lemezhitelesítés sikertelen: Nem tudjuk megerősíteni hogy a birtokodban lévő játéklemez a The Sims 3 jogtiszta másolata. Kérjük vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálatunkkal." Pedig megvan az eredeti lemez csak régen vettük meg és ugye azt másoltam át. Szóval az a kérdésem hogy mi a teendő ilyenkor, vagy esetleg van -e megoldása vagy hagyjam az egészet? Válaszokat előre is köszi.
2019. aug. 12. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem fog menni. A lemezbe van égetve egy azonosító amit be akarna olvasni, de csak az eredeti lemezről tudja. Egy dvd olvasót kell venned a géphez.
2019. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Csak Warez módszerekkel tudod ezt megkrerülni, és ezen az oldalon ez nem megengedett. Egyébként filléres dolog egy DVD meghajtó. Újonnan 3500, használtam 1500, garanciával.
2019. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval még sosem használtad azokat a CD-ket? Szóval, még nem hitelesítetted őket? Mert ha hitelesítetted, játszottál már vele, akkor az Originen keresztül le lehet tölteni. De ha nem, akkor ugye marad amit az első két válaszoló is említett.
2019. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!